آشنایی با ویژگی جدید اینستاگرام Stories

0

آشنایی با ویژگی جدید اینستاگرام Stories

 

 

آشنایی با ویژگی جدید اینستاگرام Stories

 

 

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی پر طرفدار بین کاربران میباشد. کاربران در اینستاگرام عکس ها و فایل های تصویری خود را با دیگران به اشتراک میگذارند و درباره آنها صحبت میکنند.

 

اینستاگرام به تازگی در آپدیت جدید خود امکانی را قرار داده است با نام Stories که بسیاری از کاربران به صورت کامل با آن آشنایی ندارند.

 

در ادامه با ویژگی Stories اینستاگرام بیشتر آشنا خواهید شد.

 

قابلیت Stories یا داستان‌ ها برای به اشتراک‌ گذاشتن موقتی تصاویر و ویدیوها با فالورها یا همان دنبال‌ کنندگان شماست. تصاویر و ویدیوهای این بخش تنها به مدت ۲۴ ساعت و در بالای صفحه برای فالورهای شما نمایش داده خواهد شد. به این ترتیب در بالای صفحه خود و به صورت دایره‌ هایی تصاویر و ویدیوهای موقت از فالویینگ‌ هایتان را مشاهده میکنید که در ۲۴ ساعت اخیر قرار داده شده است.

Story ها در صفحه پروفایل نمایش داده نخواهند شد و همان‌ طور که گفتیم موقتی هستند. شما میتوانید در طول روز چند Story هم منتشر کنید که هنگام نمایش به‌ ترتیب برای مخاطبان ظاهر خواهد شد.

هنگام مشاهده Story های دیگران میتوانید با لمس گزینه Send Message یک پیام شخصی مرتبط با آن داستان را برای فرد ارسال کنید و یا با لمس سه‌ نقطه و Report تصاویر و ویدیو های نامناسب و ناقض قوانین را گزارش دهید. همچنین عددی که بالای صفحه مشاهده میکنید نشانگر تعداد ساعاتی است که از انتشار داستان زمان گذشته و با رسیدن این عدد به ۲۴ آن Story حذف خواهد شد.

 

 

سایر مقالات مربوط به اینستاگرام

پاسخ دهید