آموزش آیتونز

0

آموزش آیتونز

 

 

آموزش آیتونز

 

 

نرم افزار مدیریت گوشی های آیفون روی کامپیوتر آیتونز نام دارد. این نرم افزار به شما قابلیت مدیریت کامل روی نرم افزار ها، اطلاعات و… را میدهد. اما کار با آیتونز کمی پیچیده است و شاید در اولین استفاده از این نرم افزار دچار سر در گمی شوید.

 

شما با استفاده از این آموزش میتوانید به سادگی کار با آیتونز را یاد بگیرید.

 

در این مطلب آموزش آیتونز را برای شما آماده کرده ایم.

 

آموزش انتقال آهنگ به گوشی آیفون:
 

از منوی File میتوانید Playlist دلخواه خود را ایجاد کنید و به گرداوری موزیک های دلخواه خود در آن بپردازید و یا موزیک های خود را در Library گرداوری کنید. در این قسمت یعنی Library  امکانات بسیاری وجود دارد، برای مثال این برنامه قادر است تنها با یک کلیک کاور آلبوم دلخواه شما را از شبکه اینترنت پیدا کند و در آن قرار دهد، یا میتوانید به صورت اشتراکی مشخصات چندین آهنگ را با هم عوض کنید یا به آنها امتیاز دهید.

 

پس از اینکه Playlist خود را ایجاد کردید در Library خود موزیک ها به لیست اضافه کنید و سپس پس از اتصال دستگاه خود به کامپیوتر آن را Sync کنید.

 

 

آموزش آیتونز

 

آموزش انتقال ویدیو به گوشی آیفون:

در قسمت Movies نیز شما میتوانید ویدیوهای خود را در Library مخصوص خودش قرار دهید و به دستگاه خود انتقال دهید.

 

 

آموزش آیتونز

 

معرفی بخش TV Show:

در قسمت TV Show سریال ها و برنامه های دانلود شده از iTunes را میتوانید قرار دهید که البته دارای هزینه بوده، مانند موزیک ها و بازی هایی که از شبکه iTunes  دانلود میشوند.

در قسمت Podcast نیز میتوانید پادکست های دانلود شده از iTunes را مشاهده کنید.

اگر دستگاه ساخت Apple شما iPhone یا iPod Touch میباشد پس امکان بازی در آن را نیز دارید، در قسمت Application بازی ها و برنامه های کاربردی دانلود شده و یا بازی های موجود در هارد خود را اضافه میکنید و سپس با اتصال دستگاه به کامپیوتر و Sync آن میتوانید در iPod آن را اجرا کنید.

 

 

آموزش آیتونز

 

رادیو آیتونز:

قسمت جالب دیگر iTunes قسمت رادیو آن است که میتوانید بر طبق سبک دلخواه خود لیستی را دریافت و پس از انتخاب آن گوش بدهید که مجموعه ای از شبکه های رادیویی میباشد.

پس از معرفی قسمت Library به سراغ قسمت Store در برنامه iTunes میرویم.

در قسمت Store دو قسمت وجود دارد:

iTune Store : که با کلیک روی این قسمت به صفحه iTunes میروید که در آن امکانات زیادی مثل خرید موزیک یا موزیک ویدیو یا سریال های تلویزیون و… وجود دارد که البته قسمت های مجانی نیز وجود دارد، مثل بازی های مجانی یا موزیک های مجانی که میتوانید به صورت رایگان دانلود و به دستگاه خود انتقال بدهید.

 

 

آموزش آیتونز

 

Download : در این قسمت دانلود های در حال اجرا و نیمه کاره را میتوانید مشاهده کنید.

در قسمت Playlists تقریبا دسته بندی هایی که بر روی موزیک های شما قرار گرفته مانند آخرین موزیک هایی که گوش کردید یا بیشترین ترکی که پخش کردید را مشاهده میکنید.

 

 

سایر مقالات مربوط به آیفون

 

دانلود آیتونز

پشتیبانی تلفنی:

چنانچه سوالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستند.

شماره سراسری: ۹۰۹۹۰۷۱۱۱۲ – ۹۰۹۹۰۷۱۱۱۳ تهران: ۹۰۹۲۳۰۵۲۱۳ (تماس از خط ثابت)

پاسخ دهید