آموزش استفاده از آهنگ دلخواه برای زنگ موبایل اندروید

0

آموزش استفاده از آهنگ دلخواه برای زنگ موبایل اندروید

 

 

آموزش استفاده از آهنگ دلخواه برای زنگ موبایل اندروید

 

 

گوشی های اندرویدی به صورت پیش فرض دارای یک سری زنگ برای تماس ها، اس ام اس ها و آلارم ها است. اما شاید بخواهید یک سری آهنگ به رینگتون های پیش فرض گوشی اضافه کنید و آنها را به عنوان زنگخور خود قرار دهید.

 

در این مطلب آموزش استفاده از آهنگ دلخواه برای زنگ موبایل اندروید را برای شما آماده کرده ایم.

 

برای اینکه بخواهید موسیقی مورد علاقه خود را وارد کنید اول از همه موسیقی یا صدای مورد نظر را برای انتقال به گوشی انتخاب کنید.


ما میخواهیم این سه موسیقی را برای سه بخش مختلف در گوشی اندرویدی خود قرار دهیم بنابراین باید گوشی خود را به سیستم وصل کنید.


بر روی گزینه Open Device to View Files کلیک کنید تا بتوانید وارد فایل های اندروید شوید.


در پنجره باز شده فولدر هایی را که میخواهید صدا ها را به آن منتقل کنید را انتخاب و صدا را به فایل های مربوطه منتقل کنید.

 

آموزش استفاده از آهنگ دلخواه برای زنگ موبایل اندروید


بعد از اینکه این کار را انجام دادید کافیست گوشی خود را از سیستم جدا کنید و به بخش های مربوطه بروید و از وجود صداهای مورد نظر در بخش های مذکور مطمئن شوید.


به عنوان مثال در بخش صداهای تلفن میتوانید فایل مورد نظر را مشاهده کنید. برای سایر بخش ها نیز شما قادر خواهید بود با مراجعه به آن از وجود فابل مطمئن شوید.


توجه : برای بخش تماس های ورودی در برخی دستگاه ها نیازی به قرار دادن مستقیم آهنگ در صداهای تلفن نیست، اگر فایل صوتی به طور عادی در گوشی و در حافظه داشته باشید میتوانید با قابلیت گوشی آن را برای آهنگ های تماس انتخاب کنید. اما برای محکم کاری بهتر است روش گفته شده را دنبال کنید.

 

 

سایر مقالات مربوط به اندروید

پاسخ دهید