آموزش افزایش ترافیک سایت

0

آموزش افزایش ترافیک سایت

 

 

آموزش افزایش ترافیک سایت

 

 

دارندگان سایت ها و طراحان سایت علاقه دارند تا ترافیک سایتشان هر روز افزایش یافته و بازدید سایتشان بالاتر رود. برای بالا بردن ترافیک سایت روش های مختلفی وجود دارد.

 

در ادامه مطلب چند روش برای بالا بردن ترافیک سایت معرفی خواهیم کرد.

 

تبلیغات در سایت های پر بازدید
یکی از بهترین روش های افزایش بازدید کنندگان وب سایت، تبلیغات در سایت های پر بازدید به خصوص سایت های مرتبط به زمینه فعالیت وب سایت میباشد. البته برای درج آگهی در سایت مورد نظر خود حتما با متخصص سئو مشورت نمایید زیرا ممکن است تبلیغ در سایت خاصی و نحوه آن باعث افت نمایش وب سایت شما در موتورهای جستجو گردد.

نوشتن مقاله به صورت مستمر در سایت
برای آنکه وب سایت فعالی داشته باشید میبایست پیوسته و به صورت مستمر در آن مقالات و اطلاعات جدید بارگذاری نمایید. درج اطلاعات جدید در وب سایت باعث ارسال سیگنال های مثبت به موتورهای جستجو میباشد و هر چه این اطلاعات شما مرتبط تر به زمینه فعالیت شما و کامل تر باشد و مورد نظر کاربران شما باشد تاثیر بهتری در رتبه شما در موتورهای جستجو و در نتیجه افزایش بازدید کننده وب سایت خواهد داشت.

بک لینک سازی برای وب سایت
بهترین و با کیفیت ترین وب سایت را نیز که داشته باشید در صورتی که از سایت های دیگر به آن لینکی وجود نداشته باشد، ترافیک و بازدید کننده خوبی نخواهد داشت. برای آنکه وب سایت خود را معتبر تر نمایید بهتر است از سایت های دیگر به سایت خود به صورت مستمر لینک ایجاد نمایید. این کار را میتوانید از طریق فروم ها، سایت های آگهی، وبلاگ ها و نوشتن مقاله و اطلاعات در سایت های دیگر انجام دهید.

ارسال ایمیل تبلیغاتی
یکی از روش های افزایش ترافیک بازدید کننده وب سایت، ارسال ایمیل تبلیغاتی میباشد. میتوانید این کار را از طریق شرکت های ارائه کننده خدمات ارسال ایمیل تبلیغاتی انجام دهید و البته دقت نمایید با انجام روش اشتباه ارسال ایمیل گروهی تبلیغاتی ممکن است به سایت خود لطمه وارد نمایید بنابراین بهتر است برای انجام این کار با متخصص سئو مشورت نمایید.

چک کردن اصول سئو در سایت
در صورتی که اصول و قواعد سئو را در سایت خود رعایت نمایید وب سایت شما رنک بهتری در موتورهای جستجو میگیرد و این رنک بهتر، باعث افزایش تعداد بازدید کنندگان وب سایت خواهد گردید. بهتر است کار طراحی و بهینه سازی خود را از طریق شرکت های با تجربه طراحی وب انجام دهید تا اصول و قواعد سئو به صورت کامل در سایت شما در نظر گرفته شود.

 

 

سایر مقالات مربوط به طراحی سایت

پشتیبانی تلفنی:

چنانچه سوالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستند.

شماره سراسری: ۹۰۹۹۰۷۱۱۱۲ – ۹۰۹۹۰۷۱۱۱۳ تهران: ۹۰۹۲۳۰۵۲۱۳ (تماس از خط ثابت)

پاسخ دهید