آموزش افزایش سرعت ویندوز ۷

0

آموزش افزایش سرعت ویندوز ۷

 

 

آموزش افزایش سرعت ویندوز 7

 

 

ویندوز ۷ یکی از بهترین و قدیمیترین ویندوز های مایکروسافت به حساب میاید. بسیاری از کاربران با اینکه ویندوز های جدید مایکروسافت ارائه شده است ولی همچنان از ویندوز ۷ استفاده میکنند. ممکن است گاهی اوقات از سرعت ویندوز خود ناراضی باشید و احساس کنید که کند شده است.

 

در ادامه مطلب روش افزایش سرعت ویندوز ۷ را آموزش خواهیم داد.

 

برای بهینه سازی ویندوز ۷ اولین قدم استفاده از ابزار Troubleshooter میباشد که خود به صورت اتوماتیک مشکلات را بررسی و آن را رفع میکند. برای این منظور در قسمت Start ,  کلمه Troubleshooting را تایپ کنید و Troubleshooting را انتخاب نمایید. در زیر مجموعه System and Security گزینه Check for Performance Issues را انتخاب نمایید و سپس ویزارد را پیگیری نمایید.

 

جهت بهینه سازی ویندوز ۷ برنامه های را که از آنها استفاده نمیکنید پاک نمایید. بهترین راه برای پاک کردن برنامه های که قبلا نصب نموده اید استفاده ازPrograms and Features میباشد برای این منظور :


Start > Type : Programs and Features > select Programs and Features

 

در قدم سوم بهینه سازی ویندوز ۷ برنامه هایی غیر ضروری در Startup را غیر فعال نمایید. معمولا خیلی از برنامه ها به گونه ای طراحی میشوند که به صورت اتوماتیک به قسمت Startup میروند. برای این منظور به مسیر زیر بروید :

 

Run > msconfig

در پنجره ظاهر شده، برگه Startup را انتخاب کنید، هر برنامه را که فکر میکنید، اجرای آن در هنگام بالا آمدن ویندوز ضروری نیست، غیرفعال نمایید.

 

 

سایر مقالات مربوط به ویندوز ۷

پشتیبانی تلفنی:

چنانچه سوالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستند.

شماره سراسری: ۹۰۹۹۰۷۱۱۱۲ – ۹۰۹۹۰۷۱۱۱۳ تهران: ۹۰۹۲۳۰۵۲۱۳ (تماس از خط ثابت)

پاسخ دهید