آموزش افزایش ورودی گوگل

0

آموزش افزایش ورودی گوگل

 

 

آموزش افزایش ورودی گوگل

 

 

طراحان سایت و صاحبان سایت ها همیشه به دنبال این هستند تا ورودی های خود از موتور جستجو گوگل را افزایش دهند. هرچه کاربران بیشتری از طریق موتور جستجو گوگل به سایت شما وارد شوند بدین معنا است که موفق شدید سایت خود را به گونه ای بهینه سازی کنید که در جستجوی کاربران در رتبه بالاتری قرار گرفته است.

 

در ادامه مطلب روش افزایش ورودی گوگل را آموزش خواهیم داد.

 

۱- ظاهری زیبا و ساده برای سایتتان نتظیم کنید:

قالب و ظاهر سایت خود را طوری طراحی کنید که کاربر خیلی سریع بتواند به پاسخ برسد. نه مانند بعضی از سئو کار ها که توجهی به نوع فونت سایت ندارند و نه مثل بعضی وبمستر های تازه وارد که وارد سایت ابزار دهی میشوند و تمام کد هایی از قبیل عشق سنج، جداول فوتبال، جملات تصادفی و … را در سایت خود استفاده میکنند.

۲- محتوا کپی نکنید:

گوگل همیشه کسانی که مطالب جذاب تری تولید میکنند را بیشتر حمایت میکند و خیلی کم پیش میاید که محتوای کپی را بالاتر از محتوای اصلی نمایش دهد.

۳- بیشتر به آموزش بپردازید تا به تبلیغ:

سعی کنید فضای سایت خود را بیشتر با مطالبی جدید پر کنید نه با تبلیغ، کاربران با دیدن تبلیغات زیاد در سایت ها خسته شده و نمیتوانند مطلب را پیدا کنند.

۴- از ابزار های جامعه مجازی استفاده کنید:

الگوریتم جدید گوگل به طور چشم گیری به جامعه مجازی (فیس بوک، گوگل پلاس، توییتر و …) حساس میباشد و لینک های وارد شده در آن را پر اهمیت میداند.

 

 

سایر مقالات مربوط به سئو

پشتیبانی تلفنی:

چنانچه سوالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستند.

شماره سراسری: ۹۰۹۹۰۷۱۱۱۲ – ۹۰۹۹۰۷۱۱۱۳ تهران: ۹۰۹۲۳۰۵۲۱۳ (تماس از خط ثابت)

پاسخ دهید