آموزش انتقال اطلاعات واتس اپ از اندروید به آیفون و بالعکس

0

آموزش انتقال اطلاعات واتس اپ از اندروید به آیفون و بالعکس

 

 

آموزش انتقال اطلاعات واتس اپ از اندروید به آیفون و بالعکس

 

 

نرم افزار واتس اپ بعد از تلگرام یکی از محبوب ترین نرم افزار های ارتباطی به شمار میاید. ممکن است بعد از مدتی بخواهید گوشی خود را تعویض کرده و از اندرید به iOS مهاجرت کنید و یا از iOS به اندروید بروید میتوانید اطلاعات اکانت واتس اپ خود را نیز منتقل کنید.

 

در ادامه روش انتقال اطلاعات واتس اپ از اندروید به آیفون و بالعکس را آموزش خواهیم داد.

 

ابتدا وارد بخش تنظیمات یا همان Settings برنامه واتس‌ اپ دستگاه مبدا شوید.


حال گزینه Chat Settings را انتخاب کنید.


گزینه Email Chat را انتخاب نمایید.


حال باید لیستی از مکالمات خود در اپلیکیشن واتس‌ اپ را انتخاب کنید که قصد ارسال آنها به ایمیل مورد نظرتان را دارید. در این شرایط پنجره پاپ آپی با مضمون ” Attaching Media will generate a larger email message” نمایان میشود. این پیغام هشدار در واقع شما را از افزایش حجم ایمیل در صورت انتقال فایل‌های تصویری و مدیا مطلع میسازد. اگر قصد دارید که فایل‌های مدیا هم در ایمیل مورد نظر ارسال شوند، گزینه Attach Media را انتخاب کنید. در غیر این صورت گزینه Without Media را انتخاب نمایید تا فایل‌های تصویری ضمیمه ایمیل مورد نظر نشوند.
 

آموزش انتقال اطلاعات واتس اپ از اندروید به آیفون و بالعکس


حال باید آدرس ایمیل مقصد خود را در فیلد کنار گزینه To وارد کنید. دقت داشته باشید که امکان ارسال هم زمان تاریخچه یا لیست مکالمات اپلیکیشن واتس‌آپ برای چند ایمیل هم وجود دارد.


نهایتا گزینه Send را لمس کنید تا فایل مورد نظر برای ایمیل مقصدتان ارسال شود.


حال در دستگاه مقصد خود که قصد دارید لیست مکالمات یا چت‌های برنامه واتس‌ اپ در آن کپی شوند، اپلیکیشن واتس‌ اپ را اجرا کرده و با آدرس ایمیلی که تاریخچه مکالمات واتس‌ اپ را برای آن ارسال کرده بودید لاگین (Log in) نمایید. دقت داشته باشید که در این شرایط امکان همگام‌ سازی تاریخچه مکالمات پیشین شما به طور مستقیم با اپلیکیشن واتس‌ اپ وجود ندارد و شما تنها در قالب یک ایمیل قادر به مشاهده و مرور مکالمات ارسال خود هستید.

 

 

سایر مقالات مربوط به واتس اپ

پاسخ دهید