آموزش انتقال دفترچه تلفن سیم کارت به گوشی در ویندوز موبایل

0

آموزش انتقال دفترچه تلفن سیم کارت به گوشی در ویندوز موبایل

 

 

آموزش انتقال دفترچه تلفن سیم کارت به گوشی در ویندوز موبایل

 

 

ممکن است شماره های خود را بر روی سیم کارت ذخیره کرده باشید و بخواهید این شماره ها را به داخل دفترچه تلفن گوشی ویندوزفون خود انتقال دهید تا در حافظه گوشی خود آنها را داشته باشید.

 

در ادامه روش کپی شماره های ذخیره شده در سیم کارت بر روی ویندوزفون را آموزش خواهیم داد.

 

در ابتدا موبایل ویندوزفون خود را خاموش کنید و سیم کارت حاوی مخاطبین را درون آن بگذارید و دستگاه را روشن کنید.


کلید Start را بر روی تلفن لمس و People را انتخاب کنید. علامت سه نقطه (More) را لمس و به تنظیمات (Settings) بروید. حال Import SIM Contacts را انتخاب کنید.


کافیست گزینه Import را بزنید تا مخاطبین شما از سیم کارت وارد تلفن شوند.


اگر میخواهید فقط موارد خاصی را به تلفن ویندوزفون خود وارد کنید نیز باید Clear را زده و قبل از لمس Import هر کدام را که میخواهید انتخاب کنید.


اگر گزینه Import SIM Contacts غیر فعال بود، احتمالا موبایل شما در حال انتقال مخاطبین به حافظه موبایل است. چند دقیقه صبر کنید و سپس لیست مخاطبین خود را چک کنید. غیر فعال بودن آن یک احتمال دیگر نیز دارد که آن عدم وجود مخاطبین بر روی سیم­ کارت است. برای اطمینان از این مورد سیم کارت را در تلفن دیگری با سیستم عامل دیگری مانند اندروید بگذارید که به شما امکان مشاهده مخاطبین موجود در سیم کارت را میدهد.

اطلاعات ارائه شده در این آموزش بر اساس ویندوزفون ۸ هستند. امکان وجود تفاوت هایی جزیی یا قابل توجه در دیگر نسخه های ویندوزفون وجود دارد.

 

 

سایر مقالات مربوط به ویندوزفون

پاسخ دهید