آموزش بازیابی دفترچه تلفن اندروید با استفاده از جیمیل

0

آموزش بازیابی دفترچه تلفن اندروید با استفاده از جیمیل

 

 

آموزش بازیابی دفترچه تلفن اندروید با استفاده از جیمیل

 

 

برای کار با گوشی های اندرویدی مانند گوشی های آیفون به یک حساب کاربری احتیاج دارید که برای این گوشی های از نوع جیمیل میباشد. ممکن است به دلایلی مانند فرمت شدن، بریک شدن دستگاه و یا دلایل دیگر اطلاعات گوشی شما از دست برود. ممکن است فکر کنید که هنگامی که مخاطبین گوشی حذف شده باشد با اطلاعات جیمیل سینک شده و از داخل ایمیل نیز پاک میگردد.

 

در ادامه مطلب روش بازیابی دفترچه تلفن اندروید با جیمیل را آموزش خواهیم داد.

 

برای ریکاوری اینگونه اطلاعات از دست رفته نیاز است از نسخه تحت وب جیمیل استفاده کنید. پس از اینکه وارد حساب کاربری خود شدید بر روی علامت Gmail در سمت چپ صفحه کلیک کرده و از منویی که باز میشود گزینه Contacts را انتخاب کنید.
 
اکنون لیست تمام مخاطبانی که به اکانت گوگل شما ضمیمه شده اند ظاهر میشود. شما میتوانید نام، آدرس ایمیل و شماره تلفن آنها را مشاهده کنید. در لیست تنظیماتی که سمت چپ صفحه قرار دارد بر روی گزینه More کلیک کرده و سپس گزینه Restore Contacts را انتخاب نمایید.
 
در پنجره ای که باز میشود میتوانید انتخاب کنید مخاطبین را بر اساس مدت زمانی که حذف شده اند، ریکاوری کنید. این مدت زمان میتواند ۱۰ دقیقه، ۱ ساعت، ۱ روز، ۱ هفته و حداکثر تا ۱۰ ماه باشد. پس از انتخاب زمان مورد نظر، بر روی گزینه Restore کلیک کنید تا مخاطبین حذف شده به لیست اضافه شوند.

 

 

سایر مقالات مربوط به اندروید

پاسخ دهید