آموزش باز کردن ۲ حساب ایمیل در یک مرورگر

0

آموزش باز کردن ۲ حساب ایمیل در یک مرورگر

 

 

آموزش باز کردن 2 حساب ایمیل در یک مرورگر

 

 

بسیاری از کاربران ممکن است از یک ارائه دهنده سرویس پست الکترونی ۲ حساب ایمیل داشته باشند و بخواهند همزمان این دو حساب را در یک مرورگر باز کنند. شاید در نگاه اول این امر ممکن نباشد ولی با یک ترفند ساده میتوانید ۲ حساب ایمل از یک سرویس دهنده را در یک مرورگر باز کنید.

 

در ادامه مطلب روش باز کردن ۲ حساب ایمیل در یک مرورگر را آموزش خواهیم داد.

 

۱- ابتدا مرورگر دلخواه خود را اجرا کرده و به حالت معمول لینک سرویس‌دهنده ایمیل را وارد کرده و پس از تکمیل اطلاعات حساب کاربری خود در کادر های مورد نظر، عملیات ورود به حساب کاربری را اجرا کنید.
 
۲- اکنون زمان آن فرا رسیده تا حساب شماره ۲ را نیز در همین مرورگر اجرا کنید! ترفندی که برای انجام این کار ‌باید اعمال کنید، استفاده از قابلیت مرور مخفی یا مرور خصوصی در مرورگر است. در مرورگرهای مختلف با مراجعه به منوی اصلی و انتخاب گزینه‌ New Incognito Window (در مرورگر کروم) یا New Private Window (در مرورگر فایرفاکس) یا New InPrivate Windows (در مرورگر اج) میتوانید قابلیت مرور مخفی را فعال کنید و در ادامه تنها کاری که باید انجام دهید مراجعه به سرویس‌ دهنده ایمیل و وارد کردن اطلاعات حساب کاربری شماره ۲ برای ورود همزمان به هر دو حساب کاربری موردنظر است.
 
۳- توجه داشته باشید که با اجرای این ترفند دو پنجره کاملا مجزا از مرورگر مورد نظر برای شما اجرا میشود و عملیات ورود به حساب کاربری یا خروج از هریک از حساب‌ها روی پنجره دیگر مرورگر تاثیرگذار نخواهد بود.

 

 

سایر مقالات مربوط به ایمیل

پاسخ دهید