آموزش جستجو در آیفون

0

آموزش جستجو در آیفون

 

 

آموزش جستجو در آیفون

 

 

جستجو کردن در گوشی همیشه باعث افزایش سرعت کار با گوشی میشود. آیفون در این زمینه قابلیت های فراوانی برای کاربران فراهم کرده است. شما میتوانید در هر لحظه ای به جستجو در بخش های مختلف بپردازید.

 

در این مطلب آموزش جستجو در آیفون را برای شما آماده کرده ایم.

 

شما با جستجو کردن میتوانید انواع مختلفی از اطلاعات موجود در آیفون خود را به دست آورید. در صفحه Home ، شما با پایین کشیدن صفحه میتوانید به گزينه جستجو دسترسی پیدا کنید و موارد مختلفی از جمله نام اپلیکیشن ‎ها، فهرست تماس‎ ها و حتی داخل ایمیل ‎ها را جستجو كنيد. علاوه بر این، کارهای دیگری نیز از عهده گزینه جستجو بر میاید.
 
عبارت Weather را در کادر جستجو وارد کنید تا وضعیت آب و هوای موقعیت جغرافيایی شما زیر آن نمایش داده شود. اگر به دنبال وضعیت آب و هوای شهر دیگری هستید، بعد از عبارت Weather نام شهر مورد نظر یا کد پستی آن را نیز اضافه کنید. همچنین میتوانید محاسبات ریاضی را هم به سرعت در نوار جستجو انجام دهید، برای این کار تنها کافی است آنها را در نوار جستجو وارد کنید.
 
جستجو در بخش تنظیمات
انعطاف پذیری زیادی در اپلیکیشن Settings وجود دارد. اینجا همان جایی است که میتوانید با سر زدن به آن مطمئن شوید كه اپلیکیشن فیسبوک بیش از اندازه از باتری شما استفاده نمیکند و جایی است که میتوانید لغات اختصاصی خود را به دیکشنری اضافه کنید.

 

آموزش جستجو در آیفون


اما پیدا کردن این قابلیت ‎های ویژه میتواند دردسرساز و زمانبر باشد، چرا که پیدا کردن بعضی از آنها نیاز به گذشتن از چند مرحله گزینه و منو دارد. خوشبختانه برای ساده‎ تر شدن کار یک گزینه جستجو در اپلیکیشن Settings تعبیه شده است. تنها کافی است صفحه را از بالا به پایین بکشید و عبارت یا نام قابلیتی که به دنبال آن هستید را وارد کنید.

 

 

سایر مقالات مربوط به آیفون

پاسخ دهید