آموزش جلوگیری از دسترسی نرم افزار ها در اندروید ۶

0

آموزش جلوگیری از دسترسی نرم افزار ها در اندروید ۶

 

آموزش جلوگیری از دسترسی نرم افزار ها در اندروید 6

 

برای اینکه اجازه دسترسی یک نرم افزار را در اندروید محدود کنید همیشه به یک نرم افزار جانبی نیاز داشتید. امکانی که در اندروید ۶ قرار داده شده است شما را از نصب نرم افزار برای این کار بی نیاز کرده است.

 

در ادامه مطلب روش جلوگیری از دسترسی نرم افزار ها در اندروید ۶ را آموزش خواهیم داد.

 

برای غیرفعال کردن مجوزهای دسترسی اختصاص یافته به هر اپلیکیشن یا مشاهده کل اپلیکیشن‌ های دارای یک مجوز دسترسی خاص در اندروید ۶ میتوانید از روش زیر کمک بگیرید:
 
۱ ـ از فهرست برنامه‌ها به Settings بروید و روی Apps فشار دهید.
 
۲ ـ پس از به‌ نمایش در آمدن فهرست اپلیکیشن‌ها، روی نام هریک از اپلیکیشن‌های مورد نظر خود فشار داده و در صفحه مشخصات اپلیکیشن روی Permissions فشار دهید.
 
۳ ـ اکنون فهرستی از مجوزهای صادر شده برای اپلیکیشن موردنظر در اختیار شما قرار گرفته و کلیدی برای فعال یا غیرفعال کردن هر مجوز در مقابل آن مشاهده میشود. شما میتوانید با تغییر وضعیت کلید مقابل هر گزینه به حالت غیرفعال، مجوز دسترسی را باطل کنید.
 
نکته: چنانچه میخواهید فهرستی از اپلیکیشن‌هایی را که به یک بخش یا ابزاری خاص دسترسی دارند مشاهده کنید (به‌ عنوان مثال میخواهید همه اپلیکیشن‌هایی را که به دوربین دسترسی دارند مشاهده کنید) ‌باید پس از مراجعه به Settings و ورود به بخش Apps روی آیکون منوی اصلی که در بالا سمت راست به‌ نمایش در آمده فشار داده و پس از انتخاب گزینه‌ Advanced روی App Permissions فشار دهید.

 

 

سایر مقالات مربوط به اندروید

پاسخ دهید