آموزش جلوگیری از هک اینستاگرام

0

آموزش جلوگیری از هک اینستاگرام

 

 

آموزش جلوگیری از هک اینستاگرام

 

 

بسیاری کاربران پیغام های زیادی به سرزمین دانلود ارسال کرده اند مبنی بر هک شدن اکانت اینستاگرام خود و به دنبال دلیل هک شدن اکانت خود هستند.

 

تیم فنی سرزمین دانلود بر آن شده است تا توضیحی درباره هک شدن اینستاگرام کاربران ارائه دهد که بیشتر این هک شدن ها عدم رعایت مسایل ایمنی توسط خود کاربران بوده است.

 

در ادامه روش جلوگیری از هک شدن اکانت اینستاگرام را آموزش خواهیم داد.

 

این روزها در نظر مردم تعداد فالور (Follower) نشان دهنده محبوبیت و یا اعتبار صفحه اینستاگرام است و این در جامعه القا شده که افراد مشهور و معروف مساوی با فالورهای فراوان است!

 

این تب آنچنان فراگیر شده که برای افزایش فالور کاربران با هزینه‌های بالا اقدام به خرید و فروش اکانت‌های دیگران میکنند و حتی ده‌ها میلیون تومان برای خرید صفحات با فالورهای بالا هزینه میکنند.

 

با توجه به نوع ساختار اینستاگرام و اجازه دسترسی به اکانت شما توسط نرم‌ افزارهای واسطه، به سرعت برنامه‌ هایی برای افزایش فالور ابداع و ساخته شد. با توجه به آمار بالای کاربران ایرانی شاهد ظهور انواع و اقسام برنامه‌های فالور بگیر ایرانی نیز هستیم.

 

اساس کار این برنامه‌ها به این گونه است که اطلاعات کاربری اینستاگرام و اجازه دسترسی به اکانت را به این برنامه میدهید و شما با فالو کردن کاربر دیگری سکه‌ های مجازی در برنامه به دست میاورید که با استفاده از همین سکه‌ ها میتوانید برای خود نیز فالور بگیرید یا درخواست کنید. تا این جای کار این فرآیند منطقی به نظر میرسد اما دقیقا مشکل کجاست؟

 

این برنامه برای کارکرد خود نیاز به ورود به حساب کاربری شما در Instagram دارد و از شما درخواست نام کاربری و رمز عبور مینماید. ورود نام کاربری و رمزعبور همانا و دریافت این اطلاعات شخصی شما توسط سازنده و استفاده از اکانت شما همان! اغلب این برنامه‌های افزایش فالور اینستاگرام بسیار زیرکانه و دقیقا همانند صفحه ورود در وبسایت رسمی اینستاگرام طراحی شده‌اند. به طوری که حتی افراد حرفه‌ای نیز توانایی تشخیص این صفحات تقلبی (Fake Page) را ندارند.

 

در پایان خاطر نشان می‌کنیم هیچ وقت نام کاربری و رمزعبور خود را به هیچ طریقی ارسال و یا در اختیار فردی قرار ندهید و در صورت بروز مشکل به آدرس help.instagram.com مراجعه نمایید و از راه‌ کار های ارائه شده توسط خود اینستاگرام استفاده نمایید.

 

 

سایر مقالات مربوط به اینستاگرام

پاسخ دهید