آموزش حذف فایل هایی که حذف نمیشوند

0

آموزش حذف فایل هایی که حذف نمیشوند

 

 

آموزش حذف فایل هایی که حذف نمیشوند

 

 

قطعا در کامپیوتر مشاهده کرده اید که هر کار میکنید یک فایل حذف نمیشود. شاید فکر کنید که با تغییر نام بتوانید این مشکل را حل کنید. اما فایل مورد نظر را نمیتوانید تغییر نام دهید. راه حل این مشکل ریستارت کردن کامپیوتر است. اما بدون ریستارت کردن نیز میتوانید این مشکل را حل کنید.

 

در این مطلب آموزش حذف فایل هایی که حذف نمیشوند را برای شما آماده کرده ایم.

 

اگر همه اپلیکیشن ها را بسته اید و مشاهده کردید که هنوز هم فایل مورد نظر حذف نمیشود احتمالا بخاطر دسترسی ویندوز اکسپلورر به آن است.

 

در اینگونه مواقع میتوانید تمامی فایل های موجود در پوشه به غیر از آن که حذف نمیشود را به یک فولدر دیگر انتقال داده و سپس کل پوشه را حذف نمایید. اگر باز هم با خطا مواجه شدید سعی کنید که ویندوز اکسپلورر را ببندید.

 

بدین منظور ابتدا بر روی نوار وظیفه ویندوز کلیک راست کرده و سپس گزینه Task Manager را انتخاب نمایید تا تسک منیجر ویندوز باز شود.


اکنون در میان لیست برنامه های در حال اجرا به دنبال Windows Explorer بگردید. بر روی آن کلیک راست کرده و گزینه ی End Task را انتخاب کنید.

 

آموزش حذف فایل هایی که حذف نمیشوند

 

اکنون نیاز است که ویندوز اکسپلورر را ریستارت کنید. برای این کار بر روی گزینه File در تسک منیجر کلیک کرده و پس از انتخاب گزینه Run عبارت Explorer.exe را تایپ کنید و کلید Enter را بفشارید.

 

 

سایر مقالات مربوط به ویندوز

پاسخ دهید