آموزش حل مشکل اثر انگشت آیفون

0

آموزش حل مشکل اثر انگشت آیفون

 

 

آموزش حل مشکل اثر انگشت آیفون

 

 

اپل از گوشی ۵S روی گوشی های خود حسگر اثر انگشت گذاشت. این ابزار که تقریبا تمامی دارندگان آیفون از آن استفاده میکنند بسیار پرکاربرد است. اما ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که گوشی اثر انگشت شما را شناسایی نکند.

 

در این مطلب آموزش حل مشکل اثر انگشت آیفون را برای شما آماده کرده ایم.

 

دو اثر متفاوت با یک انگشت
در این روش ابتدا با استفاده از انگشتی که میخواهید قفل گوشی را باز کنید مراحل را انجام دهید، سپس یک رمز دیگر هم ایجاد کنید. دقت کنید که در دومین بار، از قسمت های تکراری انگشت خود استفاده نکنید و از جاهای دیگر انگشت استفاده کنید.
به این ترتیب، زمانی که شما اثر انگشت خود را برای باز کردن قفل روی اسکنر میگذارید، دو اثر انگشت برای ورود وجود دارد و شانس شما نیز بالاتر میرود.


انگشت خود را مرطوب کنید
اگر شما هم از تلفن همراه تان در باشگاه استفاده میکنید، احتمالا این مشکل هم برای شما پیش آمده است که بعد از تمرین دست شما عرق کرده است و گوشی قادر به باز کردن قفل نمیباشد. در این مواقع کافی است که دست خود را فقط کمی مرطوب کنید. اما فقط کمی مرطوب ، تنها انگشت خود را کمی مرطوب کنید تا گوشی این حالت هم برایش آشنا باشد.


اسکن انگشت سرد
برخی از کاربران گزارش داده اند که اسکنر اثر انگشت در مواقعی که انگشت آنها سرد است دچار مشکل میشود. اگر این اتفاق برای شما هم افتاد کافی است که دست خود را سرد کنید. به طور مثال انگشت خود را روی یک قطعه یخ بگذارید و یا یک لیوان نوشیدنی سرد را برای چند ثانیه در دست نگه دارید و بعد از آن یک اسکن جدید ایجاد کنید، این مورد به شما کمک خواهد کرد که در زمانی که دمای بدن شما از حد معمول خود پایین تر است، در باز کردن قفل گوشی تان دچار مشکل نشوید.

 

 

سایر مقالات مربوط به آیفون

پاسخ دهید