آموزش حل مشکل غیر فعال شدن اینستاگرام

0

آموزش حل مشکل غیر فعال شدن اینستاگرام

 

 

آموزش حل مشکل غیر فعال شدن اینستاگرام

 

 

ممکن است هنگامی که میخواهید وارد حساب اینستاگرام خود شوید با پیغام خطا روبرو شوید. این پیغام خطا گاهی اوقات بسیار آزار دهنده میشود.

 

در ادامه مطلب روش حل مشکل غیرفعال شدن اکانت اینستاگرام را آموزش خواهیم داد.

 

این اتفاق به طور ناگهانی و بدون هیچ دلیل خاصی رخ می‌دهد و با نمایش پیغام Your Account Has Been Disabled for Violating Our Terms همراه است.

 

ابتدا بایستی بدانید که این مشکل تنها بر روی گوشی کنونی شما و نسخه‌ کنونی اپلیکیشن اینستاگرام شما وجود دارد. اگر بر روی یک دستگاه دیگر اطلاعات حسابتان را وارد کنید میتوانید وارد حساب کاربریتان شوید.
 
اما برای حل این مشکل در دستگاه خودتان، ابتدا بایستی نسخه‌ کنونی اپلیکیشن اینستاگرام را که بر روی دستگاهتان نصب‌ شده است را حذف نمایید، سپس نسخه‌ ۴ اپلیکیشن اینستاگرام را به جای آن نصب کنید.
 
پس از نصب این نسخه، اطلاعات حساب کاربری خود را وارد کرده و Login کنید. خواهید دید که این بار بدون مشکل میتوانید وارد حساب کاربری شوید.
 
در مرحله‌ بعد، بدون این که نسخه‌ کنونی را حذف نمایید، از طریق Google Play یا دیگر مارکت‌ ها اقدام به آپدیت اینستاگرام به آخرین نسخه نمایید. با این کار در نهایت هم از آخرین نسخه استفاده خواهید کرد و هم دیگر مشکل غیرفعال شدن حساب کاربری وجود ندارد.

 

 

سایر مقالات مربوط به اینستاگرام

پاسخ دهید