آموزش حل مشکل Unfortunately has Stopped اندروید

0

آموزش حل مشکل Unfortunately has Stopped اندروید

 

 

آموزش حل مشکل Unfortunately has Stopped اندروید

 

 

هر فردی که با اندروید کار کرده است قطعا با ارور Unfortunately has Stopped مواجه شده است. این ارور زمانی نمایش داده میشود که یک برنامه به طور ناگهانی از کار میفتد یا اصلا اجرا نمیشود. ارور Unfortunately has Stopped دلایل مختلفی دارد و در برخی موارد میتوان آن را حل کرد.

 

در این مطلب آموزش حل مشکل Unfortunately has stopped اندروید را برای شما آماده کرده ایم.

 

حدف کش و دیتا برنامه مشکل دار


راه حل اول این است که در تنظیمات دستگاه خود قسمت اپلیکیشن (Apps یا Application Manager) برنامه یا بازی مشکل دار را بیابید و Data و Cache آن را خالی کنید.

توجه: پاک کردن دیتا باعث حذف شدن اطلاعات شما در آن برنامه یا بازی میگردد.

 


حذف برنامه و نصب نسخه بروز آن

اگر از مورد بالا مشکلتان حل نشد آن نرم افزار را کاملا حذف کنید و آخرین نسخه آن را دریافت و مجددا نصب کنید.

 


ریستارت

یک ترفند که برای مشکلات سطحی اکثرا جواب میدهد ریبوت کردن دیوایس است. برای این کار یک بار گوشی را خاموش و دوباره روشن کنید.

 


برنامه سیستمی و غیر قابل حذف

بعضی از برنامه ها سیستمی و غیر قابل حذف هستند و در این مواقع کار سخت تر است. اگر اپلیکیشن مربوطه برای شما مفید نیست و پیغام Unfortunately has Stopped آن شما را آزار میدهد میتوانید با اپلیکیشن هایی نظیر NoBloat یا Root Uninstaller آنها را به سادگی حذف کنید توجه داشته باشید که برای اینکار باید دیوایس شما روت باشد.

 


ریست فکتوری


متدی بعدی که پیشنهاد میکنیم ریست فکتوری است. برگشت به حالت کارخانه میتواند بسیاری از مشکلات پیش آمده را حل کند فقط توجه داشته باشید که قبل از اینکار از اطلاعات خود بکاپ بگیرید چون همه آنها پاک خواند شد.

 


تغییر ساعت و تاریخ

این یک متدی است که به صورت تجربی به آن دست یافتیم. در برخی از موارد با عوض کردن تاریخ مثلا عقب کشیدن یک سال آن باعث فیکس شدن مشکل میشود. این روش در اکثر مواقع جوابگو خواهد بود.

 

 

سایر مقالات مربوط به اندروید

پاسخ دهید