آموزش درج موقعیت مکانی دلخواه در اینستاگرام

0

آموزش درج موقعیت مکانی دلخواه در اینستاگرام

 

 

آموزش درج موقعیت مکانی دلخواه در اینستاگرام

 

 

زمانی که میخواهید یک عکس را در اینستاگرام قرار میدهید میتوانید یک موقعیت مکانی برای آن تعریف کنید. اما شاید این موقعیت در لیست اینستاگرام وجود نداشته باشد.

 

شما میتوانید این موقعیت را به صورت شخصی در این نرم افزار وارد کنید.

 

در این مطلب آموزش درج موقعیت مکانی دلخواه در اینستاگرام را برای شما آماده کرده ایم.

 

برای درج موقعیت مکانی دلخواه در اینستاگرام ما باید از نقشه سرویس شبکه اجتماعی Facebook که در حال حاضر مالک اینستاگرام است استفاده کنیم.

 

البته مکان‌ های اضافه شده دلخواه که قبلا به نقشه اینستاگرام اضافه شده با آپدیت جدید از بین نخواهد رفت و فعلا تنها امکان اضافه کردن موقعیت جدید توسط کاربران از دسترس خارج شده است.

 

برای ایجاد موقعیت جدید در فیس بوک الزاما باید از برنامه‌ های رسمی Facebook یرای اندروید، آیفون و یا آپید استفاده کنید. ضمن این که باید قابلیت Location Services یا GPS گوشی شما نیز روشن باشد.


در ابتدا برنامه رسمی فیس بوک را باز کنید و یک پست جدید (New Post) ایجاد کنید و تنظیمات حریم شخصی آن (Privacy) را بر روی Only Me تنظیم کنید تا پست شما برای دیگران قابل رویت نباشد.

 

بعد از نوشتن مطلبی دلخواه روی آیکون Location کلیک کرده و اسم مکان دلخواهی که تمایل دارید در اینستاگرام از آن استفاده کنید را وارد کنید.

 

البته در صورتی که اسم موقعیت جدید قبلا در نقشه Facebook وجود نداشته باشد ممکن است که از شما درخواست اطلاعات اضافی برای ثبت این موقیعت مکانی شود.

 

سپس Add را انتخاب نمایید تا این موقعیت ذخیره گردد.

 

آموزش درج موقعیت مکانی دلخواه در اینستاگرام

 

 

اکنون به اکانت اینستاگرام خود رفته و بعد از درج تصویر یا فیلم گزینه Add Location را انتخاب کنید و دقیقا همان عبارت وارد شده در فیسبوک را وارد نمایید. خواهید دید که موقعیت مکانی جدید که در Facebook وارد کردید در اینجا نیز قابل مشاهده و انتخاب است.

 

 

سایر مقالات مربوط به اینستاگرام

پاسخ دهید