آموزش دسترسی به Stories اینستاگرام در دسکتاپ

0

آموزش دسترسی به Stories اینستاگرام در دسکتاپ

 

 

آموزش دسترسی به Stories اینستاگرام در دسکتاپ

 

 

قابلیت جدید اینستاگرام با نام Stories به تازگی با آپدیت جدید رونمایی شده است. این قابلیت بر روی گوشی های تلفن همراه قابل استفاده میباشد اما ممکن است بخواهید از این قابلیت بر روی کامپیوتر و نسخه دسکتاپ نیز استفاده کنید.

 

در ادامه روش دسترسی به Stories اینستاگرام در دسکتاپ را آموزش خواهیم داد.

 

اگرچه این قابلیت در داخل اپلیکیشن اینستاگرام در دسترس است، اما چنانچه به نسخه‌ دسکتاپ اینستاگرام (instagram.com) ، مراجعه کنید، قابلیت یاد شده برای شما در دسترس نخواهد بود، چرا که اینستاگرام هنوز به صورت رسمی استوریز را به وب‌سایت خود اضافه نکرده است.

افزونه‌ جدید مرورگر گوگل کروم که توسط الک گارسیا توسعه داده شده است، این قابلیت را به وب‌ سایت اینستاگرام اضافه کرده است. استفاده از این افزونه بسیار ساده است: پس از اضافه کردن این افزونه‌ رایگان از کروم وب استور، به وب‌سایت اینستاگرام مراجعه کنید و مشاهده خواهید کرد که همانند نسخه‌ اپلیکیشن موبایل، استوریز به قسمت بالای استریم عکس‌ها اضافه شده است.

 

با تپ کردن یکی از تصاویر میتوانید آن را مشاهده کنید، استفاده از کلید‌های جهتی کیبورد به شما امکان رفتن به تصاویر بعدی را میدهد و فشار دادن کلید Esc ، شما را از حالت Story خارج خواهد کرد.

 

 

سایر مقالات مربوط به اینستاگرام

پاسخ دهید