آموزش ذخیره کردن انیمیشن های فلش وب سایت ها

0

آموزش ذخیره کردن انیمیشن های فلش وب سایت ها

 

 

آموزش ذخیره کردن انیمیشن های فلش وب سایت ها

 

 

حتما بازی های آنلاین و یا تصاویر متحرک فلش را در سایت ها مشاهده کرده اید. ممکن است بخواهید این بازی یا تصاویر متحرک را بر روی سیستم خود ذخیره کنید و به دنبال راهی هستید تا این کار را انجام دهید.

 

در ادامه روش ذخیره انیمیشن های فلش وب سایت ها را آموزش خواهیم داد.

 

فایرفاکس را باز کنید. آدرس حاوی انیمیشن مورد نظرتان را در نوار آدرس فایرفاکس تایپ کنید، فایرفاکس آسان ترین مرورگر برای دانلود دایرکتوری فایل فلش از یک وب سایت است.


این روش درباره Youtube ، Vimeo و دیگر سایت های مشابه کاربرد ندارد. این روش فقط برای انیمیشن های فلش و بازی های روی سایت ها است.
 
وارد وب سایتی که حاوی انیمیشن موردنظرتان است شوید. وقتی که انیمیشن به طور کامل در فایرفاکس بارگذاری شد، روی صفحه راست کلیک کنید. اطمینان حاصل کنید که روی پس زمینه صفحه راست کلیک کرده باشید نه روی انیمیشن!
 
از منوی راست کلیک گزینه View Page Info را انتخاب کنید. این گزینه یک صفحه با اطلاعات دقیق درباره سایتی که در حال مشاهده آن هستید باز میکند. در بالای صفحه مجموعه ای از زبانه ها مشاهده میشود که اطلاعات مختلفی درباره سایت را نمایش میدهد.
 
روی آیکون فیلم کلیک کنید. لیستی از تمام فایل های چندرسانه ای سایت مانند دکمه های گرافیکی و بنرها نمایش داده میشود. این لیست همچنین حاوی فایل SWF انیمیشن نیز هست در لیست روی ستون Type کلیک کنید تا لیست بر اساس نوع فایل ها مرتب شود.
 
فایل فلش را بیابید. فیلم فلش در فرمت SWF است و با عنوان Object یا Embed در ستون Type درج شده است. اسم فایل معمولا مشابه تیتر انیمیشن در وب سایت است. آن را از لیست انتخاب کنید و گزینه Save As را انتخاب کنید. اسم فایل را به دلخواه تعیین کرده و روی Save کلیک کنید.

میتوانید برای باز شدن فایل، آن را گرفته و داخل مرورگر بکشید تا فایل باز شود.

 

 

سایر مقالات مربوط به مرورگر

پاسخ دهید