آموزش رفع ارور ۱۰۰۹ در آیفون

0

آموزش رفع ارور ۱۰۰۹ در آیفون

 

 

آموزش رفع ارور 1009 در آیفون

 

 

دارندگان موبایل های آیفون قطعا با ارور ۱۰۰۹ آشنا هستند. این ارور مربوط به اپل استور است و دلیل آن ایرادات اتصال به این مارکت است.

 

روش هایی برای حل این مشکل وجود دارد.

 

در این مطلب آموزش رفع ارور ۱۰۰۹ در آیفون را برای شما آماده کرده ایم.

 

برای رفع ارور ۱۰۰۹ باید خود را به عنوان کاربری غیر ایرانی معرفی کنید.

 

برای این منظور باید از نرم افزارهای عبور از تحریم و تغییر IP استفاده کنید. چرا که این کار سبب میشود که اپل مکان فیزیکی شما را کشوری غیر از ایران تشخیص دهد.

 

پس کافیست ابتدا از اتصال این نرم‌ افزارها اطمینان حاصل کنید سپس با خیال راحت از فروشگاه اپل استفاده نمایید.

 

البته کاربران با توجه به این که استفاده از این سرویس‌ ها باعث کندی میشود میتوانند فقط در زمان دریافت اولیه از آن استفاده کنند و پس از گذشت چند لحظه و نمایش دریافت (Download) در زیر ابزارک در آیفون، آیپد و آیپاد لمسی و در مقابل ابزارک در آیتیونز آن را متوقف (Pause) کنند و سرویس تغییر دهنده آدرس اینترنتی را قطع و مجددا دریافت را ادامه (Resume) دهند.

 

علت این که اپل از دریافت به این روش جلوگیری نمیکند نحوه بررسی فروشگاه App Store است که فقط در زمان اتصال به سرورهای سفارش گیرنده محل اتصال شما بررسی میشود و بعد از آن شما به سرورهای نگهدارنده و هاست دانلود ابزارک متصل میشوید و آنها برای دریافت شما، فقط به تایید سرورهای سفارش گیرنده نیاز دارند. به این ترتیب به راحتی ارور ۱۰۰۹ را دور زدید و در واقع بدون محدودیت میتوانید از اپ‌ های اپ استور استفاده نمایید.

 

 

سایر مقالات مربوط به آیفون

پاسخ دهید