آموزش ساخت فولدر جدید در برنامه Photo آیفون

0

آموزش ساخت فولدر جدید در برنامه Photo آیفون

 

 

آموزش ساخت فولدر جدید در برنامه Photo آیفون

 

 

در آیفون قسمتی برای عکس ها وجود دارد که تمامی عکس ها و ویدیو های گرفته شده در آنجا ذخیره میشود. برای اینکه بتوانید عکس های خود را دسته بندی کنید میتوانید فولدر های جداگانه در این بخش بسازید.

 

در ادامه روش ساخت فولدر جدید در قسمت photo آیفون را آموزش خواهیم داد.

 

برای شروع وارد برنامه Photos شوید و انگشت خود را روی علامت به­ علاوه (+) در بالای صفحه نگه دارید. از پنجره باز شده New Folder را لمس، نامی برای پوشه جدید خود انتخاب کنید، و در نهایت Save را بزنید. این پوشه جدید در انتهای لیست آلبوم ­ها قرار خواهد گرفت و تا وقتی که خالی است، ظاهرش با یک آلبوم تفاوتی ندارد.

شما امکان انتقال آلبوم­ های موجود به پوشه ساخته شده را ندارید و نمی­توانید هنگام ساخت آن پوشه، آلبوم­ هایی را انتخاب کنید که درون آن قرار بگیرند. برای اضافه کردن یک آلبوم به پوشه جدید، گزینه Edit در بالای صفحه را لمس کرده و یک آلبوم جدید درون پوشه بسازید. پس از ساخت آلبوم و منتقل کردن تصاویر مورد نظر به آن، آلبوم درون پوشه قابل مشاهده خواهد بود. با ساخت اولین آلبوم درون پوشه، یک آلبوم با عنوان All Photos نیز به طور خودکار ساخته خواهد شد.

 

http://www.sarzamindownload.com/modules.php?name=Content&file=tags&op=tags&tags=%D8%A2%DB%8C%D9%81%D9%88%D9%86


هنگامی که به صفحه اولیه برنامه Photos بازگردید می­بینید که پوشه شما ظاهری مانند پوشه برنامه­ ها در صفحه خانگی iOS دارد و آلبوم­ های ساخته شده، درون آن قرار گرفته­ اند. ساخت پوشه روشی عالی برای دسته­ بندی و مرتب کردن تصاویر و ویدیوها در آیفون و آیپد است و شاید در سال­ های آینده امکانات بیشتری مانند تگ کردن به آن اضافه شود.

 

 

سایر مقالات مربوط به آیفون

پاسخ دهید