آموزش ساخت گروه مخاطبین در آیفون

0

آموزش ساخت گروه مخاطبین در آیفون

 

 

آموزش ساخت گروه مخاطبین در آیفون

 

 

اگر گوشی با سیستم عامل iOS داشته باشید میدانید که قابلیتی برای دسته بندی شماره های مخاطبین وجود ندارد. اما شما با یک ترفند جالب میتوانید گروه های مخاطبین بسازید و بعد از پیامک های خود را به صورت دسته جمعه ارسال کنید یا سریع تر به مخاطب مورد نظر خود دسترسی داشته باشید.

 

در این مطلب آموزش ساخت گروه مخاطبین در آیفون را برای شما آماده کرده ایم.

 

برای این کار ابتدا به حساب کاربری iCloud در آیفون خود وارد شوید.

 

روی Settings فشار داده و پس از ورود به بخش Mail ، Contacts ، Calendars گزینه‌ Add Account را فشار داده و اطلاعات حساب کاربری iCloud را وارد کنید.
 
در ادامه پس از مراجعه مجدد به بخش Mail ، Contacts ، Calendars روی گزینه‌ iCloud فشار داده و کلید مقابل گزینه‌ Contacts را در وضعیت فعال قرار دهید تا هماهنگ‌ سازی اطلاعات مخاطبان سرویس iCloud با تلفن همراه شما فعال شود.
 
با استفاده از یک رایانه به لینک www.icloud.com مراجعه کنید. (توجه داشته باشید این کار نباید با استفاده از مرورگر سافاری روی آیفون انجام شود)
 
پس از ورود به محیط کاربری سرویس iCloud روی Contacts کلیک کرده و در ادامه از پایین سمت چپ صفحه روی گزینه‌ افزودن که با علامت «+» به‌ نمایش در آمده است کلیک کنید.
 
گزینه‌ New Group را انتخاب کرده و نام دلخواهتان را به گروه جدید اختصاص دهید. (به‌عنوان مثال گروه دوستان یا خانواده)
 
روی All Contacts کلیک کرده و پس از به‌ نمایش در آمدن فهرست مخاطبان، با استفاده از عملیات کشیدن و رها کردن، مخاطبان مورد نظرتان را به گروه جدیدی که در مرحله قبل ایجاد کرده‌اید، منتقل کنید.
 
مراحل کار به اتمام رسیده و با مراجعه به بخش Contacts در تلفن همراه خود و انتخاب گزینه‌ Groups میتوانید گروه مخاطبان جدید را در تلفن همراهتان نیز مشاهده کنید.

 

 

سایر مقالات مربوط به آیفون

پاسخ دهید