آموزش عدم نمایش عکس های واتس اپ در گالری

0

آموزش عدم نمایش عکس های واتس اپ در گالری

 

 

آموزش عدم نمایش عکس های واتس اپ در گالری

 

 

یکی از مشکلاتی کاربران با نرم افزار واتس اپ دارند نمایش تصاویر دانلود شده این نرم افزار در گالری تصاویر گوشی میباشد. شاید بخواهید این تصاویر در گالری گوشی نمایش داده نشود. برای مخفی کردن این تصاویر راه های بسیاری وجود دارد. با یک ترفند میتوانید به سادگی بدون نیاز به نرم افزار تصاویر را از دید دیگران مخفی نمایید.

 

در ادامه مطلب روش مخفی سازی تصاویر واتس اپ در گالری گوشی را آموزش خواهیم داد.

 

۱- پیش از هر چیز نیازمند ابزاری برای مدیریت فایل‌های ذخیره شده روی دستگاه خواهید بود. برای انجام این کار پیشنهاد میکنیم اپلیکیشن ES File Explorer را دانلود و روی دستگاه هوشمندتان نصب کنید.

۲- پس از نصب و اجرای مرورگر فایل ES در دستگاه هوشمند خود، مسیر زیر را که محل قرارگیری عکس‌های دریافتی توسط اپلیکیشن واتس‌اپ است دنبال کنید:


SDcard/WhatsApp/Media/WhatsApp Images

 
۳- در ادامه پس از مراجعه به مسیر گفته شده، روی آیکون آبی رنگی که با علامت «+» به‌ نمایش درآمده است فشار دهید و گزینه File را انتخاب کنید.
 
۴- حال کافی است نام nomedia. را به فایل جدید اختصاص داده و روی OK فشار دهید تا فایلی با این نام در پوشه‌ WhatsApp Images ایجاد شود.
 
۵- چنانچه اپلیکیشن گالری را اجرا کنید مشاهده خواهید کرد همه عکس‌های ذخیره شده در پوشه‌ جدید از دید گالری پنهان شده است‌.
 
نکته: با استفاده از این ترفند میتوانید عملیات پنهان‌ سازی هر گونه محتوای چند رسانه‌ای را در گالری اجرا کنید. تنها کاری که باید انجام دهید مراجعه به پوشه‌ شامل فایل‌های چند رسانه‌ای و ایجاد فایلی با نام nomedia. در پوشه‌ مورد نظر است.

 

 

سایر مقالات مربوط به واتس اپ

پاسخ دهید