آموزش عدم نمایش پیغام ها از ارسال کننده ناشناس در آیفون

0

آموزش عدم نمایش پیغام ها از ارسال کننده ناشناس در آیفون

 

 

آموزش عدم نمایش پیغام ها از ارسال کننده ناشناس در آیفون

 

 

ممکن است برایتان اتفاق افتاده باشد یک پیغام تبلیغاتی در زمان نامناسبی بر روی گوشی شما ارسال شده باشد و یا بخواهید پیغام های ناشناس بر روی صفحه گوشی نمایش داده نشود.

 

در ادامه روش عدم نمایش پیغام های ناشناس را آموزش خواهیم داد.

 

برای این که قادر باشید تا اعلان‌های گوشی آیفون خود را برای پیغام‌های ناشناس از صدا بیندازید، باید به مسیر Settings -> Messages سری بزنید و در این قسمت گزینه‌ مربوط به Filter Unknown Senders را بیابید. پس از دسترسی به گزینه‌ فوق اهرم مربوط به Filter Unknown Senders را در وضعیت On قرار دهید تا از این به بعد، تمامی پیام‌هایی که از شماره‌هایی به غیر از اطلاعات ذخیره شده در فهرست تماس‌ها، برایتان ارسال میشوند، به صفحه‌ گوشی نرسیده، فیلتر شوند.
 
زمانی که ویژگی Filter Unknown Senders را بر روی گوشی آیفون خود فعال کنید، اپلیکیشن Massages دو قسمت مجزا را در محیط کاربری خود، برای شما به نمایش خواهد گذاشت: Contacts & SMS و Unknown Senders . بدین ترتیب، پیام‌های کوتاهی که از جانب دوستان و آشنایان برای شما روانه میشوند در قسمت Contacts & SMS نمایش داده خواهند شد و آن دسته از پیغام‌ هایی که از سوی فرستنده‌ هایی با شماره‌ های ناشناس برای شما ارسال شده‌اند در بخش Unknown Senders دسته‌ بندی خواهند شد.

 

 

سایر مقالات مربوط به آیفون

پاسخ دهید