آموزش مسدود کردن تماس یک شخص در واتس اپ

0

آموزش مسدود کردن تماس یک شخص در واتس اپ

 

 

آموزش مسدود کردن تماش یک شخص در واتس اپ

 

 

نرم افزار واتس اپ در کنار تلگرام که از تماس صوتی محروم است مکمل خوبی برای کاربران به شمار میاید. در تماس های تلفنی یک شخص را میتوانید مسدود کنید تا نتواند با گوشی شما تماس بگیرد ولی آن شخص میتواند از طریق واتس اپ با شما تماس برقرار کند.

 

در ادامه روش مسدود کردن تماس یک شخص در واتس اپ را آموزش خواهیم داد.

 

مسدود سازی در واتس‌ اپ:
اپلیکیشن واتس‌ اپ را روی دستگاه هوشمندتان اجرا کرده و صفحه ارسال پیام به مخاطب مورد نظر را باز کنید. میتوانید با مراجعه به منو Contacts روی نام مخاطب مورد نظر فشار دهید یا در سیستم‌ عامل آی‌ او‌ اس گزینه Chats را انتخاب کنید.
 
در پنجره گفت‌ و گو روی آیکون منو فشار داده یا کلید منو روی دستگاه هوشمندتان را فشار دهید.
 
از منوی به‌ نمایش درآمده گزینه‌ More را انتخاب کرده و روی Block فشار دهید. در سیستم‌ عامل آی‌ او‌ اس روی شماره تلفن یا نام مخاطب فشار داده و گزینه Block this Contact را انتخاب کنید.
 
در پنجره تائید روی OK فشار دهید. (در سیستم‌ عامل آی‌ او‌ اس روی Block فشار دهید)
 
از حالا به بعد مخاطب مورد نظر شما در لیست سیاه مسدود شده‌ ها قرار گرفته و قادر به ارسال پیام یا برقراری تماس با شما نخواهد بود.
 
رفع مسدودیت در واتس‌اپ:
برای انجام این کار میتوانید از دو روش کمک بگیرید:


روش اول: از بخش Contacts روی نام مخاطب مسدود شده فشار داده و چند لحظه صبر کنید سپس از منوی به ‌نمایش درآمده گزینه Unblock را انتخاب کنید. (این روش برای اجرا روی تعداد مخاطبان کم توصیه میشود)
 
روش دوم: با فشار آیکون منوی اصلی یا کلید منوی اصلی، به بخش Settings در واتس‌ اپ مراجعه کرده و گزینه Account را انتخاب کنید.
 
در ادامه به بخش Privacy مراجعه کرده و روی Blocked Contacts فشار دهید. در پایان از فهرست به‌ نمایش درآمده روی هریک از مخاطبان موردنظر فشار داده و با انتخاب گزینه Unblock در پنجره به‌ نمایش درآمده، فرمان رفع مسدودی را صادر کنید. (در سیستم‌عامل آی‌ او‌ اس باید پس از انتخاب مخاطبان مورد نظر صفحه را به پایین اسکرول کرده و Unblock this Contact را فشار دهید)

 

 

سایر مقالات مربوط به واتس اپ

پاسخ دهید