آموزش مسدود کردن سایت ها در کروم

0

آموزش مسدود کردن سایت ها در کروم

 

 

آموزش مسدود کردن سایت ها در کروم

 

 

شاید دوست داشته باشید برای جلوگیری از دسترسی فرزندتان به برخی از سایت ها، جلوی اینگونه سایت ها یا کلمات خاصی را بگیرید.

 

در مرورگر کروم به سادگی میتوانید این کار را انجام دهید.

 

در این مطلب آموزش مسدود کردن سایت ها در کروم را برای شما آماده کرده ایم.

 

مرورگر کروم را اجرا کرده و پس از مراجعه به لینک زیر، افزونه Block Site را در مرورگر نصب کنید.


http://tiny.cc/click_blocksite


پس از نصب افزونه، در بخشی خالی از صفحه مرورگر کلیک راست ماوس را فشار داده و از منوی به‌ نمایش درآمده گزینه‌ Block Site را انتخاب کرده و در ادامه روی Options کلیک کنید.


در سمت چپ صفحه تنظیمات افزونه، گزینه‌ هایی به‌ نمایش درآمده است که با انتخاب هر کدام میتوانید فیلتر های مختلفی را اعمال کنید. این گزینه‌ ها عبارت است از:


Blocked Sites:در این بخش میتوانید سایت‌ های مورد نظرتان را با مشخص کردن لینک آنها، در لیست سیاه قرار دهید تا دسترسی به آنها مسدود شود.


Blocked Words: چنانچه میخواهید کلمات خاصی را در لیست سیاه قرار دهید ‌باید از این بخش کمک بگیرید. چنانچه کلمات قرار گرفته در این بخش در لینک یک سایت مشاهده شود، دسترسی به آن لینک از طریق افزونه مسدود میشود.
 
Active Days and Times: چنانچه میخواهید فیلترینگ اعمال شده از سوی شما در روزها یا ساعت‌ های خاصی اعمال شود، میتوانید از این بخش کمک بگیرید. همچنین در این بخش میتوانید سایت‌ های مسدود شده در بخش Blocked Sites را نیز به روز یا ساعت خاصی محدود کنید.


Uninstall Protection: اگر تا این بخش از تنظیمات افزونه فکر میکردید هر کاربری با مراجعه به تنظیمات میتواند این افزونه را غیر فعال کند و فیلترینگ را دور بزند سخت در اشتباه هستید، چرا که با اختصاص یک رمز عبور در این قسمت، میتوانید از بخش تنظیمات افزونه حفاظت کنید تا اعمال هرگونه تغییر یا غیرفعال کردن افزونه بدون استفاده از رمز غیرممکن شود.

 

 

سایر مقالات مربوط به کروم

پاسخ دهید