آموزش نکاتی در مورد نرم افزار Prisma

0

آموزش نکاتی در مورد نرم افزار Prisma

 

 

آموزش نکاتی در مورد نرم افزار Prisma

 

 

پریزما نرم افزاری جدید است که به کمک آن میتوانید تصاویر خود را به نقاشی تبدیل کنید. این نرم افزار به دلیل قابلیت های فوق العاده به سرعت همه گیر شده است.

 

این نرم افزار مزیت های فراوانی دارد که یکی از آنها حجم کم است.

 

در این مطلب به آموزش نکاتی در مورد نرم افزار Prisma میپردازیم.

 

پیغام خطای با مضمون “Prisma is Over Capacity” در برنامه پریزما
نسخه رسمی برنامه پریزما (Prisma) به تازگی برای سیستم عامل اندروید ارائه شده است. بنابراین تا چندی پیش تنها کاربران سری محصولات آی او اسی اپل قادر به استفاده از اپلیکیشن پریزما (Prisma) بودند. این موضوع سبب شد که به یک باره محبوبیت این برنامه افزایش یافته و تعداد کاربران آن به شدت زیاد شوند.

 

هم اکنون کاربران متعددی در سراسر دنیا از برنامه یا اپلیکیشن پریزما (Prisma) استفاده میکنند و از آنجایی که این اپلیکیشن فرآیند ویرایش تصویر را به طور آنلاین و با اتصال به سرورهای خود انجام میدهد جای تعجبی ندارد که در برخی از ساعت‌ ها سرورهای آن به شدت شلوغ شده و پاسخگوی نیاز کاربران نباشد.

 

عموما در این شرایط با پیغام خطایی مواجه میشود که مضمون “Prisma is Over Capacity” را به همراه دارد.

برای رفع مشکل ایجاد شده بهترین راه صبور بودن است. شما باید صبر کنید تا اختلال ایجاد شده در سرورهای اپلیکیشن پریزما (Prisma) به دلیل شدت اطلاعت در حال رد و بدل کاهش یابد.


سرعت اینترنت شما نقش مهمی در سرعت ویرایش عکس توسط اپلیکیشن پریزما (Prisma) دارد!
همانطور که پیش از این هم اشاره کردیم، برنامه پریزما (Prisma) به طور آنلاین فعالیت میکند. این برنامه به منظور ارائه افکت‌های خاص خود از هوش مصنوعی و الگوریتم‌های هنری منحصر به فردی بهره میگیرد و برخلاف سایر اپلیکیشن‌ های موجود تنها با رنگ‌ های تصویر بازی نکرده و لایه‌ هایی را به آن اضافه نمیکند.

 

به منظور اعمال این افکت‌ های هنری و الگوریتم‌ های خاص در اپلیکیشن پریزما (Prisma) نیازی به اتصال اینترنت ضروری است.


واترمارک یا لوگوی اپلیکیشن پریزما (Prisma) را از تصاویر خود حذف کنید!
اگر دقت کرده باشید پس از ویرایش تصویر توسط اپلیکیشن پریزما (Prisma) و اضافه کردن افکت‌ های مورد نظرتان به آن یک لوگو یا واترمارک به طور اتوماتیک به بخش سمت راست و پایین تصویر مورد نظر اضافه میشود. این لوگو که حاوی نام برنامه پریزما است به راحتی میتواند توسط شما حذف شود.


به منظور حذف لوگو یا واترمارک در اپلیکیشن پریزما (Prisma) پس از اجرای آن آیکون چرخ دنده موجود را انتخاب کنید. سپس کافیست که گزینه Add Watermark را غیرفعال کنید.

 

 

سایر مقالات مربوط به ویرایش عکس

پاسخ دهید