آموزش کار با Do not Disturb در آیفون

0

آموزش کار با Do not Disturb در آیفون

 

 

آموزش کار با Do not Disturb در آیفون

 

 

Do not Disturb قابلیت جدیدی بود که آیفون به تازگی و در آپدیت جدید خود عرضه کرده است. شاید شما هم به دلیل جدید بودن این قابلیت بخواهید اطلاعاتی پیرامون آن داشته باشید و طرز کار با آن را بدانید.

 

در این مطلب آموزش کار با Do not Disturb در آیفون را برای شما آماده کرده ایم.

 

از کنار کلید Home آیفون دست خود را به بالا بکشید، تا پنل Control Center فعال شود. آیکون ماه مانند را در بالای پنل لمس کنید تا گزینه Do Not Disturb فعال شود. هنگامی که این گزینه فعال باشد در نوار ابزار بالای آیفون آیکون ماه به نمایش در میاید.


– Settings را انتخاب کنید.

– گزینه Do Not Disturb را از منوی تنظیمات انتخاب نمایید.

– برای فعال کردن این قابلیت Do Not Disturb به صورت خودکار، در یک زمان مشخص گزینه Scheduled را فعال نمایید.

– گزینه From / To را انتخاب کنید و ساعت شروع و پایان کار این قابلیت را انتخاب نمایید. از قسمت بالای صفحه سمت چپ روی گزینه Do Not Disturb را لمس کنید تا به صفحه قبل بازگردید.


– گزینه Allow Calls From را انتخاب نمایید تا وارد صفحه جدید شوید، در این صفحه میتوانید با  انتخاب گزینه EveryOne ، No One و Favorites یا سایر گروه هایی که در نرم افزار Contact ساخته اید به افراد یا گروه های مختلف امکان تماس دهید. تماس از گروه فعال شده سایلنت نخواهد شد. شما همچنین امکان فعال کردن تماس های تکراری را دارید، اگر گزینه Repeated Calls فعال شود، تماس دوم از یک شخص در سه دقیقه سایلنت نخواهد شد.  در قسمت Silence شما همچنین میتوانید انتخاب کنید که قابلیت Do Not Disturb زمانی فعال شود که دستگاه آیفون شما قفل است، یا به صورت همیشگی فعال باشد.

 

 

سایر مقالات مربوط به آیفون

پاسخ دهید