آموزش گرفتن PDF از متن چت های تلگرام

0

آموزش گرفتن PDF از متن چت های تلگرام

 

 

آموزش گرفتن PDF از متن چت های تلگرام

 

 

شاید بخواهید از متن چت های خود در تلگرام یک نسخه PDF تهیه کنید. از این فایل PDF میتوانید در جاهای بسیاری استفاده کنید. برای مثال برای طرح شکایت از یک فرد مزاحم در تلگرام باید از متن نوشته های او یک فایل PDF داشته باشید. با استفاده از این آموزش میتوانید از هر چتی که میخواهید یک فایل پی دی اف تهیه کنید.

 

در این مطلب آموزش گرفتن PDF از متن چت های تلگرام را برای شما آماده کرده ایم.

 

برای این کار ابتدا به نسخه وب تلگرام بروید.

 

 

نسخه وب تلگرام هم مثل نسخه دسکتاپ است و برای عمل روی مرورگر طراحی شده است. شما میتوانید علاوه بر نسخه نصب شده روی کامپیوتر، با مرورگرتان از نسخه وب استفاده کنید.
برای استفاده از نسخه وب به آدرس زیر بروید، مثل سایر نسخه ها شماره خود را وارد کنید و منتظر کد تایید باشید. کد را وارد کنید و وارد اکانت خود شوید:


web.telegram.org

 

مکالمه مورد نظر خود را باز کنید.

 

پس از باز کردن مکالمه‌ مورد نظر میتوانید با فشردن کلیدهای ترکیبی Ctrl+P ، پنجره‌ Print مرورگر خود را باز کنید. اکنون میتوانید این صفحه شامل کلیه مکالمات را به صورت مجازی در قالب فایل PDF و یا به صورت واقعی بر روی کاغذ چاپ نمایید.


لازم به ذکر است اگر مایلید تنها مکالمات خاصی را چاپ نمایید، آنها را توسط ماوس به حالت انتخاب در بیاورید.


سپس کلیدهای ترکیبی Ctrl+P را فشار دهید. اکنون اگر از مرورگر گوگل کروم استفاده میکنید روی More Settings کلیک کنید و تیک Selection Only را انتخاب نمایید. همچنین اگر مایلید فایل به صورت PDF چاپ شود روی دکمه‌ Change مقابل Destination کلیک کنید و Save as PDF را انتخاب نمایید.


همچنین اگر از مرورگر فایرفاکس استفاده میکنید، پس از انتخاب متن و فشردن کلیدهای Ctrl+P بایستی از محدوده‌ Print Range گزینه‌ Selection را انتخاب نمایید. اگر مایلید فایل به صورت PDF نیز پرینت شود بایستی نسبت به نصب یک پرینتر مجازی بر روی ویندوز اقدام نمایید.

 

 

سایر مقالات مربوط به تلگرام

پاسخ دهید