بازی خاطره انگیز و محبوب سونیک Sonic Jump – اندروید

0

دانلود بازی سونیک Sonic Jump اندروید

همان طور که می دانید اکثریت کسانی که حتی با بازی های قدیمی آشنایی بسیار کمی دارند بازی فوق العاده جذاب و پر هیجان سونیک (‌ Sonic ) کنسول قدیمی سگا را به یاد دارند. این شخصیت به نوعی در دل بچه ها و حتی افراد مسن جا خوش کرده بود و با عرضه هر نسخه ی جدید همگان را به وجد می آورد. هم اکنون پس از گذشت چندین سال و با ظهور سیستم عامل های جدید مانند i-OS و Android شرکت سازنده اصلی ( SEGA ) برای زنده کردن خاطرات شیرین گذشته نسخه ای جدید از این بازی را با کیفیت HD و با عنوان Sonic Jump طراحی کرده است.

نسخه جدید V2.0.2 جایگزین شد.

در این بازی باری دیگر با خود Sonic و دو نفر از دوستانش ( Sonix و Amy ) به مبارزه با دشمن دیرینه شان Dr.Eggs در قالب ۴۸ مرحله ی جذاب و متنوع مشغول می شوید. همان طور که در پاراگراف قبلی گفته شد گرافیک این نسخه بسیار بهبود یافته و تفاوت بسیاری با نسخه های قدیمی داشته ولی در سبک و شیوه بازی تغییرات چندانی ایجاد نشده تا جذابیت آن حفظ شود. امیدواریم با دریافت Sonic Jump که مخصوص تبلت ها و گوشی های اندروید ۱.۶ و بالا تر بوده لحظات خوش و شیرینی همانند چندین سال پیش داشته باشید.

برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید.

.

دانلود نسخه معمولی بازی مخصوص Adreno

دانلود نسخه مود شده مخصوص Adreno

.

دانلود نسخه معمولی بازی مخصوص Mali

دانلود نسخه مود شده مخصوص Mali

.

دانلود نسخه معمولی بازی مخصوص Tegra

دانلود نسخه مود شده مخصوص Tegra

.

دانلود نسخه معمولی بازی مخصوص PowerVR

دانلود نسخه مود شده مخصوص PowerVR

.

تصویری از محیط بازی

.

جستجوهای ورودی:

بازی سونیک اندروید (۶۸)+ دانلود بازی سونیک برای تبلت (۴۰)+ بازی برای سامسونگ کربی لمسی (۳)+ دانلود بازی سونیک برای تبلت اندروید (۲)+ بازی آندروید (۱)+ بازی سونیک براتبلت اندروید (۱)+

نوشته بازی خاطره انگیز و محبوب سونیک Sonic Jump – اندروید اولین بار در پدیدار شد.

پاسخ دهید