تغییر ظاهر نسخه جدید اینستاگرام

0

تغییر ظاهر نسخه جدید اینستاگرام

 

 

تغییر ظاهر نسخه جدید اینستاگرام

 

 

در اردیبهشت ۱۳۹۵ نرم افزار اینستاگرام آپدیت جدیدی ارائه داد که در آن تغییرات ظاهری زیادی اعمال شد. این نسخه از اینستاگرام به طور کلی متحول شده است و حتی آیکون نرم افزار های مرتبط با اینستاگرام نیز تغییر کرده است.

 

در این مطلب در مورد تغییر ظاهر نسخه جدید اینستاگرام توضیحاتی خواهیم داد.

 

این به روز رسانی، نه تنها رابط کاربری اپ اینستاگرام، بلکه آیکون آن را هم شامل شده. اینستاگرام میگوید که آیکون جدیدش را با الهام از آیکون قبلی طراحی کرده است. دیگر اپ‌ های اینستاگرام، مثل Hyperlapse ، Layout یا Boomerang هم به روز رسانی شده‌اند و ظاهری شبیه به آیکون جدید اینستاگرام پیدا کرده‌اند.

 

تغییر ظاهر نسخه جدید اینستاگرام


اینستاگرام میگوید که ظاهر جدید رابط کاربری، این امکان را برای کاربران فراهم میکند تا تمرکز کاملشان را روی عکس‌ ها و محتوای تولید شده بگذارند. تغییرات هم فقط ظاهری هستند و نحوه‌ استفاده از قابلیت‌ های اینستاگرام هیچ تغییری نکرده است.


بالا و پایین اپ اینستاگرام، رنگ سفید پیدا کرده است، طوری که تمام رابط کاربری اپ، سیاه و سفید است. البته این تغییرات روی دستگاه‌ های اندرویدی ما، تنها پس از پاک کردن کش اپ اعمال شدند. اگر شما هم اینستاگرام را به روز رسانی کرده‌اید و تغییرات را نمیبینید، از منوی تنظیمات به بخش Apps بروید و Instagram را پیدا کنید. سپس وارد Storage شوید و Cache را خالی کنید.

 

 

سایر مقالات مربوط به اینستاگرام

پاسخ دهید