خرید سرور مجازی آمريکا مبین هاست

0

سرور مجازی آمريکا 

 

سرور مجازی آمریکا يا USA VPS بر گرفته از Virtual Private Server  بوده و  يک ماشين مجازي قرار گرفته در سرور اختصاصي مي باشد و امکان مصرف منابع سرور اختصاصي را دارد . براي توضيح بيشتر مي توان گفت با داشتن يک سرور اختصاصي در آمریکا و نصب سيستم عامل هاي مجازي ساز مثل VMware ESXI  يا همان وي ام وير و يا KVM Virtualizor مي توانيم منابع سرور اختصاصي را به صورت مجازي سازي شده و يا به صورت سرور مجازي ارائه کنيم. در سيستم عامل هاي مجازي ساز شما مي توانيد  تمام منابع موجود در سرور رو با ايجاد ماشين مجازی و با نصب سيستم عامل مورد نظر خود بر روي VPS  سرور مجازی آمریکا با منابع اختصاصي را داشته باشيد .

 

از مهمترين ويژگي هاي اين سرور مجازی آمریکا مي توان به سرعت بالا و منابع مورد اطمينان با هزينه کم اشاره کرد .

با انتخاب هارد SATA  و هارد SSD  روي اين سرورهاي مجازي از ضريب اطمينان بالاتري برخوردار شويد.

سرور مجازي آمريکا شامل پشتيباني ۲۴ ساعته و آپتايم ۹۹% مي باشد .

شرکت مبين هاست پس از خريد سرور مجازی آمریکا https://www.mobinhost.com/سرور-مجازی/سرور-مجازی-آمریکا.html در صورت تمايل مشتري کنترل پنل هاي هاستينگ را بر روي اين سرورهاي مجازي نصب و کانفيگ مي کند .

سرور مجازی آمریکا را نيز به عنوان سرور مجازی براي ساخت اپل آيدي نيز مناسب مي باشد ، از ديگر استفاده هاي سرور مجازی آمریکا داشتن يک آيپي ثابت در اين کشور مي باشد که مي توان از آن ها به عنوان سرور مجازي براي مديريت پي پال استفاده کرد .

 

اگر به دنبال سرور مجازی آمریکا هستيد حتما پلن هاي سرور مجازي آمريکاي ما را مشاهده کنيد .

مزایای سرور مجازی(VPS)نسبت به میزبانی وب اشتراکی:

کنترل:با دراختیار داشتن دسترسیroot، یاAdministratorشما به راحتی می توانید پیکره بندی سرور را تغییر دهید، برنامه های مورد نظر خود را نصب، یا تغییر دهید، که به هیچ وجه در میزبانی اشتراکی مقدور نیست.

امنیت:فایل سیستم شما کاملا مجزا از سایر مشتریان خواهد بود و مطمئن خواهید بود که از دسترس آنها دور است و بدین ترتیب امنیت بیشتری برای شما تامین خواهد شد.

مجزا بودن و کارایی:سرور مجازی شما از منابع اختصاص یافته گارانتی شده برای خود به صورت کامل می تواند استفاده کند و کار مشتریان دیگر سرویس شما را تحت تاثیر قرار نخواهد داد.

منبع : مبین هاست

پاسخ دهید