دانلود انیمیشن پلی‌موبیل، به کارگردانی انیماتور پویانمایی منجمد، لینو دی سالوو، ساخته خواهد شد.

0

۲۱ بهمن ۱۳۹۴

 

 

سرپرست تیم انیمیشن‌سازی «منجمد – Frozen»، لینو دی سالوو (به انگلیسی: Lino Di Salvo) برای کارگردانی فیلم پلی‌موبیل (به انگلیسی: Playmobil: Robbers, Thieves & Rebels)، با بودجه ۷۵ میلیون دلاری و بر اساس برند اسباب‌بازی فروشی قدیمی به همین نام، انتخاب شد.

 

 

 

 

دی سالوو که ۱۷ سال از عمرش را در کمپانی دیزنی مشغول به کار بوده، در کارنامه‌اش کارگردانی انیمیشن پرافتخار منجمد، که توانست بیش از ۱٫۲ میلیارد دلار فروش جهانی داشته باشد و رکورد فروش تاریخ پویانمایی را کسب نماید، را دارد. وی همچنین در تولید دیگر انیمیشن‌های معتبر والت دیزنی همچون «گیسوکمند – Tangled» و «تیزپا – Bolt» نیز نقش داشته است. علاوه بر این‌ها دی سالوو در سال ۲۰۱۴ تحت عنوان مدیر خلاق به کمپانی پارامونت انیمیشن نیز پیوست.

 

 

 

پلی‌موبیل توسط کمپانی او.ان (به انگلیسی: ON Entertainment) توسعه خواهد یافت. شایان ذکر است تنها کمپانی بزرگ کشور فرانسه که توانایی تولید مستقل پویانمایی در این ابعاد و بدون کمک استودیوهای آمریکایی را داراست همین کمپانی او.ان است. همچنین این پویانمایی بر اساس شرکت معتبر و قدیمی ساخت اسباب‌بازی پلی‌موبیل که تا کنون بیش از ۲٫۸ میلیارد قطعه اسباب‌بازی به بیش از ۱۰۰ کشور جهان  ارسال کرده، ساخته می‌گردد. از دیگر محصولات کمپانی او.ان می‌توان به پویانمایی «شازده کوچولو – The Little Prince» اشاره کرد که عنوان پرفروش‌ترین پویانمایی فرانسوی را کسب کرد و توانست جایزه یونی‌فرانس (به انگلیسی: UniFrance’s 2015 French Cinema Award) را برای سازندگانش به ارمقان بیاورد.

 

پلی موبیل قرار است تا پایان سال ۲۰۱۸ عرضه جهانی گردد.


▼▼ فروشــگاه ▼▼


پاسخ دهید