دانلود بازی مزرعه داری Hay Day – اندروید

0

Hay Day از جمله بازی های پرطرفدار و سرگرم کننده در سبک مزرعه داری و استراتژیک برای Android است که توسط Supercell انتشار یافته است. این کمپانی که سازنده بازی معروف Clash of Clans نیز بوده، از جدید ترین و متنوع ترین روش ها برای طراحی این بازی استفاده کرده است و به نوعی در سبک خود بی نظیر است. در این بازی کاربر در نقش یک کشاورز پرکار مشغول به مزرعه داری می شود.

دانلود بازی مزرعه داری Hay Day - اندروید

هم چنین می تواند از صد ها آیتم مختلف برای رونق بخشیدن به مزرعه خود در هر یک از مراحل بازی Hay Day استفاده کنید. برای کسب درآمد خوب و قابل قبول باید تلاش بسیار زیادی بکنید تا هم به موقع محصولات به ثمر نشته و آن ها را برداشت کنید و هم عوامل تخریب کننده مزرعه در بخش های مختلف آن فعالیتی نداشته باشند و به میزان برداشت لطمه ای وارد نکنند.

آپدیت جدید v1.28.140 جایگزین شد.

در بازی Hay Day می توانید محصولات بسیاری را از جمله میوه ها و سبزیجات را در مزرعه کوچک خود به عمل بیاورید و پس از رسیدن به مرحله برداشت محصول، آن ها را به وسیله واسطه ها و هم چنین تبلیغ در روزنامه ها به فروش برسانید. علاوه بر این می توان حیوانات مختلفی از جمله گاو و گوسفند را در قسمتی از مزرعه پرورش داد و از محصولات دامی آن ها استفاده نمود. پس از بهبود بخشیدن نسبت به وضعیت مزرعه، ساخت کارخانه ها و کارگاه ها برای افزایش درآمد نیز از دیگر ویژگی های بازی Hay Day محسوب می شود که برای راه اندازی آن ها میبایست مواد اولیه ای را از دیگر بخش ها خریداری نمایید و محصولات تولیدی را با چندین برابر قیمت به فروش برسانید. رسیدگی به ظاهر و زیبایی مزرعه نیز یکی دیگر از وظایف کاربر در طول بازی است و تمامی این کار ها قدمی کوچک برای داشتن یک مزرعه بزرگ و پر درآمد به حساب می آید.

تغییرات نسخه ۱.۲۸.۱۴۰:

  • حالت جدید Farm & Town Edit Mode
  • Slot Games جدید
  • دکوراسیون های آسیایی جدید
  • افزایش مزرعه های دنبال شونده به تعداد ده مزرعه
  • چند ویژگی جدید دیگر

تغییرات نسخه ۱.۲۷.۱۳۴:

  • به روزرسانی اختیاری برای رفع برخی از مشکلات فنی و گرافیکی

حجم فایل ها : ۷۴.۴۷ مگابایت

پیش نیاز اندروید : نسخه ۴.۰.۳ یا بالاتر

دانلود بازی با لینک مستقیم از سرور سایت

تصویری از محیط بازی

پسورد فایل ها : www.freegames.ir

جستجوهای ورودی:

دانلود بازی hay day (259)+ دانلود بازی hay day برای اندروید (۱۷۶)+ دانلود بازی hay day برای کامپیوتر (۱۱۷)+ بازی hay day (85)+ دانلود بازیhay day (52)+ دانلود hay day (48)+ دانلود بازی hayday (37)+ بازی hay day برای اندروید (۳۰)+ دانلود رایگان بازی برای تبلت اندروید (۲۵)+ بازیhay day (25)+

نوشته دانلود بازی مزرعه داری Hay Day – اندروید اولین بار در پدیدار شد.

پاسخ دهید