دانلود بازی FRONTLINE COMMANDO: RIVALS – کماندو در خط مقدم برای اندروید

0

FRONTLINE COMMANDO: RIVALS بازی کوماندو در خط مقدم یک بازی اکشن برای اندروید است.

بر علیه نیروهای دشمن و سربازان جهش یافته و جانورانی قدرتمند با پای پیاده در ماموریت های ماشینی بجنگید .با فرمانروایانی سرسخت در سراسر دنیا روبرو شوید.

frontline commando

آخرین نسخه بازی + نسخه مود شده ( پول بینهایت )

برای قرن ها هر جنگ بزرگ، رکود اقتصادی و جنگ جهانی توسط یک گروه از رهبران تجارتِ شنیع ، سیاستمداران فاسد و دانشمندان دیوانه ایجاد و هدایت می شد. دهه های طولانی آنها تمرینات وحشت آوری را برای تربیت سربازانی قوی صرف کردند.  حالا آنها پروژه کبری را آغاز کردند ؛ این اولین گام آنها برای سلطه بر جهان است با رها کردن سربازانی که جهش ژنتیکی یافته اند  تا ویرانی و ترور را در سراسر دنیا آغاز کنند. تنها نیروی باز دارنده آن ها فالکون ها  و تیم ملی بین المللی از عوامل نیروهای ویژه است.  شما تنها امید جهان برای مقابله با این خطر هستید موفق باشید کاپیتان

یک تجربه بازی مولتی پلیر واقعی آنلاین روی موبایل

با بازیکنان دیگر در سراسر جهان به صورت realtime بازی کنید. به راحتی از بازی آنلابن با موبایل خود لذت ببرید.

یک بازی سخت با ماموریت های مختلف را تجربه کنید

در frontline commando  بر علیه نیروهای دشمن و سربازان جهش یافته و جانورانی قدرتمند با پای پیاده در ماموریت های ماشینی بجنگید .با فرمانروایانی سرسخت در سراسر دنیا روبرو شوید.

حالات متعددی برای بازی

بازی frontline commando را به صورت تک کاربره بازی کنید تا داستان بازی را تجربه کنید سپس  مود زنده ماندن را انجام دهید و با دشمنانی که به شما نزدیک می شوند مبارزه کنید. مهارت هایتان را در pvp  در مقابل سایر بازیکنان واقعی محک بزنید.

با چندین تن اسلحه مجهز شوید

انواع مختلفی از اسلحه که می توانید از بین طرح های نظامی برجسته و تکنولوژی های پیشرفته انتخاب کنید! سلاح هایتان را تجهیز و upgrade کنید  تا بر دشمنانتان غلبه کنید. آر پی جی و نارنجک پرتاب کنید و هواپیماهای بدون سرنشین را هدایت کنید و غیره.

سربازان متخصص SQUADMATE را به کار بگیرید

تیم مورد نظرتان را با سربازان ویژه ای به نام SQUADMATE بسازید . و مهارت های ویژه آنها شامل شفا دادن ، افزایش آسیب و غیره را به کار ببرید تا در نبرد پیروز شوید.

با دوستانتان رقابت کنید و رتبه های گوناگون را به دست آورید

با رقابت کردن با دوستانتان لیدربورد هفتگی را به دست آورید. چهره آواتارمخصوص خودتان را انتخاب کنید و بازیتان را به فیس بوکتان متصل نمایید تا بتوانید با دوستانتان بازی کنید. استراتژی ها و نحوه پیروزیتان را از طریق سیستم چت بازی با سایر بازیکنان در میان بگذارید.

اسکرین شات از محیط بازی:

تصویری از محیط بازی ۱

تصویری از محیط بازی ۲

تصویری از محیط بازی ۳

حجم فایل ها : ۱۱ مگابایت | ۱۴۱ مگابایت | ۱۴۱ مگابایت

پیش نیاز اندروید : نسخه ۲.۱ یا بالاتر

دانلود بازی  نسخه اصلی

دانلود دیتای اصلی

دانلود دیتای مود شده

لینک گوگلی پلی

نوشته دانلود بازی FRONTLINE COMMANDO: RIVALS – کماندو در خط مقدم برای اندروید اولین بار در پدیدار شد.

پاسخ دهید