دانلود بازی trials of the blood dragon برای کامپیوتر

0

trials of the blood dragon – کمپانی ubisoft به طور ناباورانه ای شب گذشته بازی جدیدی را به نام trials of the blood dragon منتشر کرد , بازی ترکیبی است از موتور سواری هایی در مسیرهای طولانی که از بازی Red lynx آمده و قسمت هایی برگرفته از المان های  بازی far cry .
دانلود بازی trials of the blood dragon

دانلود بازی trials of the blood dragon برای PC نسخه SKIDROW

“اژدهای خونین” انتخابی برجسته است ، در حین بازی می توان به این نکته دست یافت که تمام سعی شرکت ارائه دهنده بازی بر این است که رازهایشان را تا جایی که امکان دارد حفظ کنند . اولین نکته ای که باید بدانید این است که برخلاف آنچه ممکن است فکر کنید این بازی ، یک بازی تریلری نیست ! درحالیکه در بازی صحنه ها و لحظاتی مشابه با Redlynx وجود دارد اما بیشتر ماجرای بازی بر روی موتور رقم می خورد . شاید عجیب ترین جنبه ی بازی ، ادغام کارتون های دهه ٨٠ و فیلم های اکشن باشد ، در حالیکه بدون دلیل سعی بر شوخی با این ٢ موضوع شده است اما متأسفانه از عهده ی این کار برنیامدند. ترکیب این ٢ جالب از آب در نیامده است و بیشتر با هدف تبلیغ و تجارتی بوده تا اینکه مبتنی بر ایده ای جداب باشد .

در حین بازی trials of the blood dragon ممکن است بر سر موانعی گیر کنید ، دیالوگ های بازی مدام تکرار می شوند . بخش هایی از بازی که با ماشین های کوچک توربو انجام می شوند دارای اهمیت هستند مخصوصا ٢ مرحله ای که می توانید از  ubi  دانلود کنید و جای سوال است که چرا این ٢ مرحله ی خوب در خود بازی گنجانده نشده است . سوال دیگری که پیش می آید این است که اصلا چرا کمپانی  “یوبی” اجازه انتشار این بازی را داده است ! بازی هم اکنون با قیمت ١٢ یورو / ١۵ دلار برای ویندوز ارائه شده است .

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 SP1 or Windows 8.1 or Windows 10(64bit versions)
Processor: Intel i3 550 @ 3.2 GHz or AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce GTX460 or AMD Radeon HD5770 (1024MB VRAM with Shader Model 5.0)

اسکرین شات از محیط بازی :

تصویری از محیط بازی (۱)

حجم فایل : ۱۵ گیگابایت

دانلود  بازی با لینک مستقیم از سرور فری گیمز:

در حال آپلود بر روی سرور فری گیمز

پسورد فایل : www.freegames.ir

نوشته دانلود بازی trials of the blood dragon برای کامپیوتر اولین بار در پدیدار شد.

پاسخ دهید