دانلود Best Fiends – بازی بهترین شیاطین اندروید

0

Best Fiends بازی پرطرفداری در سبک Match-3 و Puzzle از Seriously Digital Entertainment بوده و بیش از ده میلیون بار از پلی استور دریافت شده است. موجوداتی به اسم Minutia در سرزمینشان با صلح و آرامش زندگی می کردند. تا شبی که یک شهاب سنگ بزرگ به کوهی در نزدیکیشان برخورد کرده و موجوداتی به رنگ سبز از نسل گابلینگ ها به وجود آمدند.

دانلود Best Fiends - بازی بهترین شیاطین اندروید

حال وظیفه شما در بازی Best Fiends در کنار هم قرار دادن حداقل سه موجود در کنار هم و حذف آن ها می باشد. تا جایی که به کوهستان نزدیک شوید و این شهاب سنگ آسمانی را از بین ببرید. در ابتدای بازی فقط چند شخصیت در لیستتان قرار داشته و قدرت چندان بالایی ندارند. اما اگر بتوانید مرحله های اولیه با را موفقیت پشت سر بگذارید، می توانید کاراکتر های جدیدی را آنلاک کرده و به کارتان سرعت ببخشید. هر یک از این شخصیت ها دارای قدرتی هستند که با آنان آشنا خواهید شد.

آپدیت جدید v2.9.0 جایگزین شد.

تمامی این موجودات از نسل شیاطین کوچک هستند و قابلیت های باور نکردنی دارند. از این ویژگی هایشان در Best Fiends بهره ببرید تا زودتر به مقصد برسید. تصاویر پشت زمینه و محیط هایی که برای هر مرحله در نظر گرفته شده اند، راهیست که به کوهستان منتهی می شود. جنگل ها، بیابان ها و قسمت های آسیب دیده سرزمینتان در این مجموعه قرار گرفته اند. شاید گیم پلی بازی بهترین شیاطین به صورت ساده باشد ولی به شدت اعتیاد آور است. به طوری که می توانید ساعت ها کاربران را سرگرم کند. هر رکوردی که در بازی Best Fiends به دست می آورید، با اتصال به سرور می توانید آن ها را در لیدربورد به ثبت برسانید. هم چنین قابلیت آنلاین یا همان Multiplayer نیز به همراه دوستانتان با اینترنت فراهم شده تا لحظات خوب خوشی را کنار سایر کاربران داشته باشید. لازم به ذکر است که امتیاز این شاهکار در گوگل پلی، ۴.۵/۵ می باشد.

تغییرات نسخه ۲.۹.۰:

  • افزوده شدن ده مرحله جدید
  • ویژگی جدید وقایع آخر هفته
  • قابلیت خرید شیاطین مختلف
  • با هر خرید تا تاریخ ۲۶th March، هدیه ای دریافت کنید!

تغییرات نسخه ۲.۴.۲:

  • تنظیم سطح سختی Whisper’s quest level 3
  • رفع باگ ها و اشکالات جزئی

حجم فایل : ۶۵.۰۳ مگابایت

پیش نیاز اندروید : نسخه ۳.۰ یا بالاتر

دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم

تصویری از محیط بازی

پسورد فایل ها : www.freegames.ir

لینک گوگل پلی

نوشته دانلود Best Fiends – بازی بهترین شیاطین اندروید اولین بار در پدیدار شد.

پاسخ دهید