دانلود Evoland 2 – بازی سرزمین افسانه ای

0

Evoland 2 دومین نسخه از بازی سرزمین افسانه ای در سبک اکشن، ماجرایی و نقش آفرینی برای PC می باشد و در ۲۰۱۵ توسط Shiro Games انتشار یافته است. این بازی بر اساس زمان طراحی شده و در بعد زمانی سفر هایی خواهید داشت. بعد از موفقیت هایی که نسخه بر روی استیم به دست آورد، حال نوبت به عرضه شماره دوم آن رسیده تا کاربران را باری دیگر به وجد بیاورد.

دانلود Evoland 2 - بازی سرزمین افسانه ای

به نوعی می توان گفت که بازی Evoland 2 تحولی در عناوین مستقل ایجاد کرده است. برخی از مراحل با گرافیک پیکسلی و برخی دیگر با گرافیک سه بعدی با جزئیات بالا اجرا می شود. حتی در بعضی از مواقع به صورت یک بازی Fighting با دشمنانتان به مبارزه خواهید پرداخت! شاید در نگاه اول، کمی گیج کننده به نظر برسد. چرا که شاهد تلفیق چند سبک مختلف با یکدیگر هستیم. اما نتیجه بسیار عالیست و نسخه دوم نیز در طول یکی روزی که عرضه شده، فروش خوبی داشته است.

آپدیت v1.0.6972 به پست افزوده شد.

تنوع شخصیت در سمت دشمنان بالاست و در هر مرحله با نوع جدیدی از آن ها روبرو می شوید. پس باید مهارت هایتان را در Evoland 2 بهبود ببخشید تا توانایی مبارزه با آنان را داشته باشید. شخصیت هایی نیز وجود دارند که به عنوان دوستانتان می باشند. اما با تمامی آن ها در ابتدای کار آشنا نخواهید شد. بلکه اکثریتشان در مراحل بعدی، وارد داستان خواهند شد. طراحی محیط ها با وجود این که در چند زاویه انجام گرفته، واقعا کم نظیر می باشد. از رنگ های شادی برای طراحی این محیط ها استفاده شده و در کل، شاهد مکان های زیبایی برای ماجراجویی هستیم. همان طور که گفته شد، گرافیک بازی Evoland 2 تنها به محیط های دو بعدی ختم نمی شود. بلکه مراحلی نیز وجود دارند که به صورت سه بعدی به نمایش گذاشته می شوند و تنوع خاصی در این بازی هیجان انگیز به وجود آورده اند.

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista or better

Processor: Intel 2.0ghz Core 2 Duo or equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Nvidia 260 GTS / Radeon HD 4850 or better

DirectX: Version 9.0c

Hard Drive: 800 MB available space

حجم فایل : ۴۵۷.۲۱ مگابایت

لینک دانلود به دلیل مشکل دار بودن بازی از نظر مصادیق رایانه ای، حذف شد.

تصویری از محیط بازی

پسورد فایل : www.freegames.ir

سایت منتشر کننده

جستجوهای ورودی:

بازی های افسانه ای (۴)+ اجرا بازی بر روی استیم سرزمین دانلود (۱)+

نوشته دانلود Evoland 2 – بازی سرزمین افسانه ای اولین بار در پدیدار شد.

پاسخ دهید