دانلود Fallout Shelter – بازی فال اوت شلتر اندروید

0

Fallout Shelter شاهکاری جدید از کمپانی Bethesda Softworks LLC در سبک Simulation بوده که به تازگی برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. عصر جدیدی از زندگی انسان ها یعنی غارنشینی آغاز شده است! اما این غارها با سبک کلاسیک ساخته نمی شوند. بلکه در زیر زمین از مدرن ترین تجهیزات برای ساخت غار ها استفاده خواهید کرد.

دانلود Fallout Shelter - بازی فال اوت شلتر اندروید

در فاصله بیش از دو هزار پایی در بازی Fallout Shelter این ساخت و ساز ها انجام می گیرند. پس باید از بهترین تکنولوژی ها برای این کار بهره ببرید و ایمنی انسان هایی را که در این غار ها زندگی می کنند، تامین نمایید. در صورتی که فقط یک درصد احتمال می دهید که مشکلی برای ساکنین یکی از اتاق ها پیش می آید، به سرعت باید این منطقه را تخلیه کنید. سپس کار های لازم برای ایمن سازی این اتفاق را شروع کرده و در مدت زمان کمی به اتمام برسانید.

آپدیت جدید v1.4 جایگزین شد.

افرادی که غار را برای زندگی انتخاب می کنند، نیاز به مواردی همچون شغل، غذا و تفریح دارند. فراهم سازی تمامی این موارد در Fallout Shelter بر عهده بازیکن می باشد. نبرد هایی نیز پیش رویتان خواهند بود. برای این که کم ترین آسیب را در این نبرد ها به مردمتان وارد شود، آنان را آموزش بدهید. بهترین سلاح ها و تجهیزات نظامی را در اختیارشان قرار دهید تا از خودشان در برابر هجوم احتمالی دشمن دفاع کنند. افرادی که برای بخش نظامی داوطلب می شوند، نیاز به آموزش هایی دارند. طبیعتا این آموزش ها با صرف هزینه ای داده می شوند. پس اگر این هزینه را برای آموزش دادن به ساکنان غار اختصاص می دهید، بهترین مربیان را برایشان فراهم کنید. غاری که زندگیتان را در آن جا می گذرانید، قابلیت ها و پتاسنیل های زیادی برای پیشرفت دارد. همواره باید سعیتان بر پیشرفت روزافزون باشد و نباید باعث ناامیدی مردمتان در بازی Fallout Shelter باشید.

تغییرات نسخه ۱.۴:

  • اضافه شدن ده ها ویژگی جدید
  • رفع اشکالات

حجم فایل : ۲۰.۷۶ و ۱۴۵.۰۴ مگابایت

پیش نیاز اندروید : نسخه ۴.۱ یا بالاتر

دانلود فایل نصبی با لینک مستقم از سرور سایت

دانلود دیتا با لینک مستقیم از سرور سایت

تصویری از محیط بازی

پسورد فایل ها : www.freegames.ir

لینک گوگل پلی

محل قرار گیری پوشه دیتا پس از خارج کردن از حالت فشرده : sdcard/Android/Obb

نوشته دانلود Fallout Shelter – بازی فال اوت شلتر اندروید اولین بار در پدیدار شد.

پاسخ دهید