دانلود Ghosts of Memories -بازی ارواح خاطرات اندروید

0

Ghosts of Memories نام بازی جالبی در سبک ماجرایی و فکری برای سیستم عامل Android می باشد که توسط Paplus International sp. z o.o عرضه شده است. اگر عنوان معروف Monument Valley را تجربه کرده باشید، حتما با محیط این بازی نیز آشنایی خواهید داشت. شاهد محیط هایی دو و نیم بعدی با دید ایزومتریک هستیم که در هر یک از آنان باید هدایت یک روح سرگردان را در دست بگیرید. این محیط ها، متشکل از سازه هایی باستانی هستند که اکثریتشان، دچار صدماتی در طول زمان شده اند.

دانلود Ghosts of Memories -بازی ارواح خاطرات اندروید

برای این که بتوانید در Ghosts of Memories مسیر های درست را از مسیر های اشتباه تشخیص دهید، باید دقت بالایی داشته باشید. چرا که ممکن است مسیری بدون مشکل به نظر برسد. اما بعد از این که به راه افتادید، به بن بست بخورید و هیچ راه برگشتی هم نداشته باشید. سازه ها دائما در حال حرکت و تغییر شکل خواهند بود. پس قبل از این که تغییر شکلی در ظاهرشان به وجود بیاید، باید از روی آن ها عبور نمایید. در غیر این صورت، تمامی راه ها برایتان بسته خواهند بود و نمی توانید به مراحل بعدی راه پیدا کنید.

آپدیت جدید v1.0.8 جایگزین شد.

طراحی ۲.۵ بعدی توسط طراحان به بهترین شکل ممکن انجام شده و احساس بسیاری خوبی به هنگام گشت و گذار در این مکان ها خواهید داشت. پازل های فراوانی در Ghosts of Memories وجود دارند که به همراه موسیقی های متن عالی، تجربه ای متفاوت برای کاربران خواهند بود. طبق توضیحاتی که سازندگان داده اند، برای داشتن تجربه هر چه بهتر باید از هدست یا هدفون به هنگام بازی استفاده کنید. در این صورت، موسیقی های دل انگیز با کیفیت بیشتری به گوشتان خواهند رسید. هم چنین کارتان در حل کردن معماها و پازلی های موجود در Ghosts of Memories در این شرایط، آسان تر خواهد بود. اگر از دوستداران سبک پازلی و ماجراجویی هستید، به هیچ وجه این شاهکار را از دست ندهید.

تغییرات نسخه ۱.۰.۸:

  • تغییرات گسترده در طراحی و گرافیک بازی که منجر به افزایش کیفیت و حجم شده اند.

تغییرات نسخه ۱.۰.۲:

  • رفع اشکالات و بهبود گرافیکی

حجم فایل : ۲۱.۱۸ و ۱۷۳.۹۳ مگابایت

پیش نیاز اندروید : نسخه ۴.۱ یا بالاتر

دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم از سرور سایت

دانلود دیتا با لینک مستقیم از سرور سایت

تصویری از محیط بازی

پسورد فایل ها : www.freegames.ir

لینک گوگل پلی

محل قرار گیری پوشه دیتا پس از خارج کردن از حالت فشرده : sdcard/Android/Obb

جستجوهای ورودی:

بازی ترسناک اندورد (۱)+ دانلود بازی خاطرات ارواح (۱)+

نوشته دانلود Ghosts of Memories -بازی ارواح خاطرات اندروید اولین بار در پدیدار شد.

پاسخ دهید