دانلود Iron Knights – بازی شوالیه آهنین اندروید

0

Iron Knights عنوان یکی از بازی های پرهیجان سیستم عامل اندروید در سبک استراتژیک و جنگی بوده و توسط کمپانی Actoz Soft بر روی Google Play قرار گرفته است. داستان از جایی آغاز می شود که امپراطوری Armross بعد از سال ها صلح و آرامش، درگیر جنگ ناخواسته ای می شود که هرج و مرج را در همه جا رونق می دهد. ارواح تاریکی و ارتشی عظیمی که دارند، دست به کار می شوند.

دانلود Iron Knights - بازی شوالیه آهنین اندروید

آپدیت جدید V1.6.1جایگزین شد.

آنان در بازی Iron Knights قصد دارند تا به تمامی سرزمین های اطرف هجوم ببرند و ساکنان را به قتل برسانند. هر گروه یا شخصیتی که به مبارزه با آن ها بر می خیزد، از بین می رود و سرنوشتی جز مرگ ندارد. در این میان، شوالیه ای به پا می خیزد تا تاریکی و ظلم را از میان بردارد و هدایت او را شما باید در اختیارتان بگیرید. یکی از نژاد های موجود را در دنیای آنلاین شوالیه های آهنین انتخاب کنید و تجهیزات مورد نیاز را از فروشگاه تهیه کنید.

قهرمانی که با او به پیش می روید، قدرت بالایی ندارد و در برابر دشمنان نمی تواند کاری از پیش ببرد. به همین خاطر نیز در Iron Knights باید او را تعلیم بدهید و سطحش را افزایش دهید تا از قدرت بالایی بهره ببرید و مهارت خوبی در جنگیدن به دست بیاورد. با توجه به این که شواله های آهنین به صورت آنلاین انجام می پذیرد، با بیش از هزاران بازیکن واقعی در سرتاسر جهان برخورد خواهید داشت، پس باید به نوعی شوالیه تان را تربیت کنید تا توانایی مقابله با اکثریت آن ها را داشته باشد. سرزمینی که تمامی کاربران در آن به گشت و گذار و نبرد می پردازند، فرمانروای تاریکی یعنی Maggedron آن را اداره می کند و نیرو های قدرتمند زیادی را در گوشه و کنار این سرزمین برای سرکوب شورش شوالیه ها مستقر کرده است. بازی Iron Knights از گرافیک و کیفیت بافت های بالایی بهره مند می باشد و گیم پلی روان و اعتیاد آوری دارد.

تغییرات نسخه ۱.۶.۱:

رفع باگ ها و مشکلات بازی

اضافه شدن ویژگی های جدید

حجم فایل ها : ۴۶.۹ مگابایت

پیش نیاز اندروید : نسخه ۲.۳.۴ یا بالاتر

دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم از سرور سایت

تصویری از محیط بازی

لینک گوگل پلی

توجه :

برای اجرا نیاز به اینترنت دارید.

نوشته دانلود Iron Knights – بازی شوالیه آهنین اندروید اولین بار در پدیدار شد.

پاسخ دهید