دانلود Kerbal Space Program – بازی برنامه فضایی

0

Kerbal Space Program نام بازی متفاوتی در ژانر فضایی و شبیه ساز برای سیستم عامل ویندوز بوده که توسط کمپانی Squad روی شبکه بزرگ استیم قرار داده شده است. علم طراحی خود را در صنعت فضایی به رخ دیگران بکشید و با توجه به نقشه های کلی که در اختیار دارید، فضاپیما، شاتل و سایر تجهیزات مورد نیاز برای سفر به خارج از زمین را اختراع نمایید.

دانلود Kerbal Space Program - بازی برنامه فضایی

پس از این که وسیله ای برای عبور از جو زمین در بازی Kerbal Space Program به وجود آوردید، باید پایگاه فضایی در مقصد نیز راه اندازی کنید تا چندین روز در آن جا اقامت داشته باشید. دو بخش برای بازی برنامه فضایی در نظر گرفته شده و اگر وارد بخش اول یعنی داستانی شوید، باید به موجودات سبزرنگ و دوستانشان در طول چندین مرحله کمک کنید تا سفر های ایده آلی داشته باشند. هم چنین مراحل اولیه این قسمت به عنوان آموزش برای هر بازیکن در نظر گرفته شده اند.

نسخه جدید ۲.۲.۰.۴ GOG به پست افزوده شد.

اما اگر وارد بخش آزاد آن شوید، نسبت به بودجه ای که در اختیار دارید، می توانید انواع دستگاه های پیشرفته و کارآمد فضایی را طراحی کنید. در صورتی که نیاز خاصی به آنان در Kerbal Space Program نداشته باشید، گزینه فروش نیز فعال می گردد و درآمدی خوبی از این راه به دست خواهید آورد. همه چیز در این عنوان به صورت طبیعی و از روی واقعیت ساخته شده اند، به طور مثال می توان می توان به میزان سوخت مصرفی فضاپیما یا موشک های تحت کنترلتان اشاره نمود و باید قبل از خارج شدن از جو، شرایط را مورد بررسی نهایی قرار دهید و سپس ماموریت را آغاز کنید. فیزیک به کار رفته در بازی Kerbal Space Program در نوع خود کم نظیر بوده و با وارد شدن کوچک ترین ضربه به بدنه تجهیزاتتان، امکان ایجاد خرابی وجود خواهد داشت و برای کابران مشکل ساز خواهد بود.

حجم فایل : ۴۷۲.۲۴ و ۳۹۹.۲۷ مگابایت

دانلود نسخه جدید با لینک مستقیم از سرور سایت

دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

تصویری از محیط بازی

پسورد فایل : www.freegames.ir

سایت منتشر کننده

جستجوهای ورودی:

دانلود بازی kerbal space program برای اندروید (۵)+ دانلود بازی شبیه سازی جرثقیل (۵)+ kerbal space simulator (1)+ دانلود بازی kerbal space program (1)+ دانلود بازی برای اندروید kerbal space program (1)+ دانلود بازی خارج شدن از جو (۱)+ دانلود بازی سفر به فضا برای کامپیوتر (۱)+

نوشته دانلود Kerbal Space Program – بازی برنامه فضایی اولین بار در پدیدار شد.

پاسخ دهید