دانلود Krautscape – بازی سازه پرنده

0

Krautscape نام بازی خلاقانه ای در سبک مسابقه ای یا Racing برای کامپیوتر می باشد که به دست استودیو Majesco Entertainment در ۲۰۱۴ عرضه شده است. وارد جهانی متفاوت و پر از هیجان شوید. سازه پرنده تان را استفاده از خلاقیتی که خودتان به خرج می دهید، طراحی کنید. سپس در آسمان های این جهان زیبا به پرواز در آمده و از پرواز کردن لذت ببرید.

دانلود Krautscape - بازی سازه پرنده

جهانی که در بازی Krautscape پیش رویتان می باشد، پر از زیبایی هاست اما مشکلاتی نیز دارد. گودال ها و چاله های فضایی در اکثریت قسمت ها به چشم می خورند. اگر به هنگام پرواز با آنان برخوردی داشته باشید، کشته می شوید. در صورت باخت، مجبور به حرکت از Check Point قبلی خواهید بود. سازه ای که به صورت کاملا اختصاصی برای خود طراحی می کنید، از ده ها قسمت مختلف تشکیل شده است. اگر حواستان به هنگام ساخت آن جمع نباشد، مشکلات زیادی به وجود می آید.

نسخه کامل و فاینال PLAZA به پست افزوده شد.

زیرا فیزیک به کار رفته در این عنوان در سطح بالایی قرار گرفته و کوچک ترین اشکال باعث سقوط می شود. در قسمت آزادکاری Krautscape بازیکنان می توانند به طور دلخواه، نقشه هایی برای مسابقه طراحی کنند و سپس در آن ها به بازی بپردازند. این بخش شامل امتیاز نبوده و به شکوفا شدن خلاقیت های گیمر در زمینه طراحی کمک می کند. مسابقاتی که در آن ها شرکت می کنید، هم به صورت رقابتی و هم زمانی می باشد. بدین معنی که می توانید رقیب هایی برای خود تعیین کنید. در صورت عدم تمایل، وارد قسمت زمانی شده و رکورد های جدیدی به ثبت برسانید. با وجود این که تا کنون نسخه کامل بازی Krautscape در دسترس نبوده و Early Access می باشد، این عنوان توانسته بیش از ده ها جایزه بین المللی را از جشنوار های مختلف به دست بیاورد. هم چنین کاربران شبکه استیم هم امتیاز میانگین ۹/۱۰ را به آن داده اند.

:Minimum System Requirements

OS: Windows XP, Vista, 7, 8

Processor: 2.0 GHz Core 2 Duo

Memory: 2 GB RAM

Graphics: 128 MB Graphics Card comparable to Radeon X1600

Hard Drive: 500 MB available space

حجم فایل : ۲۴۳.۱۱ و ۲۱۲.۶۴ مگابایت

دانلود نسخه جدید با لینک مستقیم از سرور سایت

دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

تصویری از محیط بازی

پسورد فایل : www.freegames.ir

سایت منتشر کننده

نوشته دانلود Krautscape – بازی سازه پرنده اولین بار در پدیدار شد.

پاسخ دهید