دانلود Legends of Eisenwald – بازی افسانه جنگل

0

Legends of Eisenwald یک بازی مهیج در سبک نقش آفرینی، استراتژیک و ماجرایی برای کامپیوتر بوده که در ۲۰۱۵ توسط Aterdux Entertainment عرضه شده است. به سرزمین های کشور آلمان در قرون وسطی سفر کنید. با شوالیه ها و جنگجویانی دلیر همراه شوید تا دشمنان را از بین ببرید. توجه داشته باشید که با یک عنوان فانتزی یا خیالی مواجه نیستید.

دانلود Legends of Eisenwald - بازی افسانه جنگل

بلکه در بازی Legends of Einswald فقط انسان های عادی وجود دارند و نژاد هایی همچون Elves دیده نمی شوند. در ابتدای بازی، فرصتی به کاربر داده می شود تا طرف خود را مشخص کند. اگر دوست دارید برای گسترش عدالت در سرزمین هایتان بجنگید، گروه شوالیه را انتخاب کنید. اگر مایل به کسب ثروت و شهرت در کشور آلمان هستید، گروهی از مبارزان را برگزینید که به صورت خودکامه زندگی می کنند. یعنی به حکومت وابسته نیستند و تنها برای لذت بردن از زندگی می جنگند.

آپدیت های v1.002 و v1.003 به پست افزوده شدند.

بعد از این که گروهتان را انتخاب نمودید، نوبت به طراحی یک شخصیت مخصوص برای خودتان می رسد. این کاراکتر در Legends of Einswald قابلیت سفارشی سازی کاملی دارد. هم چنین آیتم های جنگی اولیه ای را برای او از Store تهیه کنید. زیرا برای مبارزه، حداقل نیاز به یک شمشیر عادی خواهد داشت. نگران تهیه آیتم های اولیه نباشید. پولی در اختیارتان قرار خواهد گرفت که کارتان را در این دنیای بزرگ شروع کنید. اگر می خواهید به حمل و نقلتان سرعت ببخشید، اسبی خریداری کنید. تمامی این تجهیزات و اضافات مربوط به قهرمانتان به مرور زمان، قابل خریداری خواهند بود. گرافیکی که در بازی Legends of Einswald شاهد آن هستیم، نسبت به حجم کم این بازی در سطح بالایی قرار دارد و به صورت سه بعدی می باشد. هم چنین جهانی که پیش رویتان بوده، دارای جزئیات زیادیست و بسیار بزرگ است.

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: XP, Vista, 7, 8

Processor: 2 GHz dual-core CPU

Memory: 2 GB RAM

Graphics: 1024 MB graphics memory, shader model 3 – Radeon HD 6670, GeForce GT 630

DirectX: Version 9.0c

Hard Drive: 2 GB available space

حجم فایل : ۹۲۳.۶۸ و ۴۵.۶۶ مگابایت

دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

دانلود آپدیت ها با لینک مستقیم از سرور سایت

تصویری از محیط بازی

پسورد فایل : www.freegames.ir

سایت منتشر کننده

جستجوهای ورودی:

بازیهای نقش افرینی کامپیوتر (۱)+

نوشته دانلود Legends of Eisenwald – بازی افسانه جنگل اولین بار در پدیدار شد.

پاسخ دهید