دانلود Mafia Driver Omerta – بازی راننده مافیا اندروید

0

Mafia Driver Omerta یک بازی پر از هیجان در سبک ماشین سواری و تا حدودی اکشن برای سیستم عامل Android بوده که توسط شرکت Transylgamia به انتشار رسیده است. هدایت یکی از گروه های خلافکاری و مافیایی شهر در دستان شماست و پلیس ها به شدت در حال تلاش برای منحدم کردن این باند هستند. به سرعت وارد عمل شوید تا کارتان را گسترش دهید.

دانلود Mafia Driver Omerta - بازی راننده مافیا اندروید

در طول بازی Mafia Driver Omerta باید یکی از ماشین هایتان را از گاراژ برداشته یا از سایر باند های تبه کاری بگیرید و ماموریت هایی را به انجام برسانید. سه نوع ماموریت در بازی رانندگی مافیا قرار داده شده است، اولین ماموریت مربوط به تحویل محموله و رساندن آن به مقصد می باشد و در طول راه باید مواظب موانع باشید. در دومین مورد باید ماشینی را از مکان مشخص شده ای سرقت کنید و آن را به پارکینگ ببرید و پولتان را دریافت نمایید.

آپدیت جدید v2.2 جایگزین شد.

اما در سومین و جذاب ترین قسمت این بازی باید با مهارت خاصی که در رانندگی به دست آورده اید، از دست نیرو ها و ماشین های پلیس فرار کنید. هر چه قدر که در Mafia Driver Omerta میزان خلافکاری هایتان افزایش یابد، پلیس ها تلاش بیشتری برای دستگیریتان انجام می دهند و تمامی گشت هایشان را به خدمت می گیرند تا مانع حرکتتان شوند. چندین شخصیت جالب در داستان گنجانده شده که در ابتدای کار به شما کمک می کنند تا به راه بیفتید و با محیط به خوبی آشنا شوید. تمامی سعیتان را بکنید تا به بزرگ ترین باند در شهر و حتی کشور تبدیل شوید تا بزرگ ترین محموله های قاچاق به شما تحویل داده شوند و پول بسیار خوبی از این راه کسب نمایید. کیفیت بازی Mafia Driver Omerta با توجه به حجم بسیار کمی که داشته، در نوع خود بی نظیر است و نیازی به دیتا ندارد.

تغییرات نسخه ۲.۲:

  • بهینه سازی و رفع اشکالات

حجم فایل : ۴۵.۵۱ مگابایت

پیش نیاز اندروید : نسخه ۴.۰ یا بالاتر

دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

تصویری از محیط بازی

پسورد فایل ها : www.freegames.ir

لینک گوگل پلی

جستجوهای ورودی:

دانلود بازی پلیسی برای اندروید (۲)+ دانلو بازی مافیا کم حجم برای اندروید (۲)+ دانلود بازی اوور درایور بدون دیتا (۱)+ بازیهای جدید اندروید مافیا (۱)+ بازی مافیا دیتا برای اندروید (۱)+ بازی مافیا اندروید بدون دیتا (۱)+ بازی درایور۶ (۱)+ بازی اندروید پلیسی مافیایی (۱)+ بازی اندروید مافیابدون دیتا (۱)+ رمز بازی مافیا ۳ برای کامپیوتر (۱)+

نوشته دانلود Mafia Driver Omerta – بازی راننده مافیا اندروید اولین بار در پدیدار شد.

پاسخ دهید