دانلود Scrap Mechanic – بازی تعمیرکار ماشین های قراضه

0

Scrap Mechanic یک بازی ماجراجویانه و شبیه سازی شده برای بازی در رایانه می باشد که توسط شرکت اگزولوت Axolot  در سال ۲۰۱۶ طراحی شده است. شما باید به عنوان مهندسی ماجراجو بازی کنید شما آزاد هستید تا در محیط اطرافتان که پر از چیزهای مختلف است کاوش کنید. اما بیشتر این چیزها به درد نخور هستند شما باید بتوانید از آنها در کارتان استفاده کنید.

دانلود Scrap Mechanic - بازی تعمیرکار ماشین های قراضه

نسخه جدید v1.22 اضافه شد.

در Scrap Mechanic قبل از شروع به جستجو اقلام،به نقشه احتیاج دارید به این معنا که باید مشخص کنید به چه چیزهایی احتیاج دارید و آنها را در تعمیرگاه تان درست کنید. سپس شما میتوانید شروع به جستجوی اقلام مورد نیازتان کنید. ممکن است برای پیدا کردن بعضی از اقلام به دردسر بیافتید. پیدا کردن بعضی از آنها کار آسانی نیست چون شما تو محیط اطرافتان تنها هستید ممکن است زندگی مهندسی تان به خطر بیفتد.اما شما نباید نگران نباشید چون اگر زندگیتان را از دست بدهید می توانید از مرحله آخر دوباره شروع کنید درحقیقت شما یک تعمیرکار تمام خودکار در سیاره هستید این سیاره تفاوت بسیاری با زمین دارد. موجودات دیگری در این سیاره زندگی می کنند بعضی از آنها می توانند در ماجراجویی به شما بسیار کمک کنند بنابراین شما خیلی راحت می توانید آنها را برای کمک کردن صدا کنید.

در Scrap Mechanic اگر شما با نسخه اصلی بازی کنید می توانید یک گروه متشکل از دیگر مکانیک ها برای بازی در حالت چندبازیکنه تشکیل دهید .همچنین برای این حالت از بازی رهبرانی حضور دارند. شما می توانید اختراعات تان را به دیگر بازیکنان نشان دهید. اما این بازی در حالت آفلاین نیز لذت بخش می باشد. اکثر ویژگی های بازی در حالت آنلاین در دسترس میباشند.فرصت را از دست ندهید،مهارت خودتان را به عنوان یک مهندس و تعمیرکار حرفه ای ماشین های قراضه نشان دهید.

ویژگی های بازی Scrap Mechanic :

بازی در نقش یک مهندس که اطلاعات زیادی درباره ی مکانیک دارد
رباط اتوماتیک خود را با اقلام به دست آورده اختراع کنید
درسیاره ماشینی که پر از مکان های پر رمزو راز و هیجان انگیز
است جستجو کنید
محیط های دقیق و پر از جزئیات با گرافیک شگفت انگیز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Microsoft Windows XP (latest SP)

Processor: 2.6 GHz Dual Core

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce 8800GT / ATI Radeon HD 3870 or better OpenGL 3.3 compatible

Network: Broadband Internet connection

Storage: 2 GB available space

حجم فایل : ۳۵۱ مگابایت

دانلود Scrap Mechanic با لینک مستقیم از سرور سایت

تصویری از محیط بازی

پسورد فایل : www.freegames.ir

صفحه بازی در استیم

نوشته دانلود Scrap Mechanic – بازی تعمیرکار ماشین های قراضه اولین بار در پدیدار شد.

پاسخ دهید