دانلود Tiny Guardians – بازی نگهبانان کوچک اندروید

0

Tiny Guardians یکی از جدیدترین بازی های انتشار یافته توسط کمپانی Kurechii در سبک استراتژیک بوده که در سال ۲۰۱۵ مخصوص سیستم عامل اندروید طراحی شده است. سرزمینتان مورد تهاجم بیگانگان قرار گرفته و تنها افرادی که می توانند در برابر شیاطین و نیرو های اهریمنی دفاع کنند، نگهبانان Lunalie هستند. هدایت این گروه را در دست گرفته و آماده نبردی سخت و طاقت فرسا شوید.

دانلود Tiny Guardians - بازی نگهبانان کوچک اندروید

تمامی محیط اعم از شخصیت های موجود در بازی Tiny Guardians به صورت فانتزی ساخته شده اند و بر همین اساس نیز می توانند از قدرت های غیر عادی استفاده کنند. در واقع، وارد یک دنیای خیالی با رنگ پردازی عالی می شوید و باید در برابر تعداد زیادی از دشمنان به مبارزه بپردازید. در ابتدای کار تنها سلاحی که در اختیار خواهید داشت، یک شمشیر و سپر معمولی بوده و به راحتی می توانید مرحله اول را پشت سر بگذارید. چون به صورت آموزشی بوده تا آموزش های لازم را فرا بگیرید.

آپدیت جدید v1.1.0.6 جایگزین شد.

پس از این که مهارت لازم را در مبارزات همچون شیوه های دفاعی یا هجومی را تا حدودی یاد گرفتید، وارد بخش بعدی خواهید شد. بعد از گذراندن دوره آموزشی Tiny Guardians درگیری ها جدی تر خواهند شد و با موجودات قدرتمندتری برخورد خواهید کرد. برای کسب موفقیت در این جنگ ها باید سرعت عمل بالایی به خرج دهید و مراقب ضد حملات دشمن باشید. در غیر این صورت با شکست سنگینی مواجه می شوید و مجبور به تکرار مرحله هستید. به کار بردن نیرو های جادوئی در بازی نگهبانان کوچک از ویژگی های جذاب آن بوده ولی تنها به مقدار محدودی می توانید از این مهارت ها برای وارد کردن ضربات مهیبی به دشمنان مقابلتان کمک بگیرید. هر چند بازی Tiny Guardians از گرافیک چندان بالایی برخوردار نبوده ولی گیم پلی روان و اعتیاد آور آن باعث شدن تا نمره ۴.۶/۵ را در Google Play تا به حال کسب کند.

تغییرات نسخه ۱.۱.۰.۶:

  • چندین ویژگی جدید
  • رفع اشکالات و بهبود فنی

حجم فایل : ۲۰.۲۳ و ۱۸۸.۵۵ مگابایت

پیش نیاز اندروید : نسخه ۲.۳ یا بالاتر

دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم از سرور سایت

دانلود دیتا با لینک مستقیم از سرور سایت

تصویری از محیط بازی

پسورد فایل ها : www.freegames.ir

لینک گوگل پلی

محل قرار گیری پوشه دیتا پس از خارج کردن از حالت فشرده : sdcard/Android/Obb

نوشته دانلود Tiny Guardians – بازی نگهبانان کوچک اندروید اولین بار در پدیدار شد.

پاسخ دهید