دانلود Truck Simulator PRO 2016 بازی کامیون اندروید

0

Truck Simulator PRO 2016 آخرین نسخه از بازی شبیه ساز کامیون در سبک Simulation برای Android است که Mageeks Apps & Games آن را عرضه کرده است. در خیابان های آمریکا به رانندگی بپردازید و درآمد کسب کنید. برای شروع کارتان در این زمینه، ابتدا باید کامیونی را با پول کمی که در اختیار دارید، از فروشگاه خریداری کنید. البته خود سیستم، یک کامیون به صورت رایگان برایتان در نظر گرفته است که قدرت و سرعت چندان بالایی ندارد. اما می تواند گزینه خوبی برای آغاز کارتان باشد.

دانلود Truck Simulator PRO 2016 بازی کامیون اندروید

پس از این که آموزش های لازم را در بازی Truck Simulator PRO 2016 دیدید و به یک راننده متوسط تبدیل شدید، نوبت به انجام ماموریت ها می رسد. در این ماموریت ها، مشتیریان به شما سفارش می دهند تا کالاها و محموله هایی را از نقطه ای به نقطه دیگر ببرید. در صورتی که سفارش یک مشتری با موفقیت به ثبت برسد، به راه میفتید. سپس رانندگی در جاده های زیبای آمریکا می تواند برایتان لذت بخش باشد.

آپدیت جدید v1.6 جایگزین شد.

پس از این که درآمد نسبتا خوبی از این راه کسب کردید، می توانید شرکت کامیون رانی تاسیس کنید. رانندگان دیگری را در Truck Simulator PRO 2016 استخدام کنید تا تعداد مشتریانتان افزایش پیدا کند. هر چه قدر که مشتری بیشتری داشته باشید، درآمد بالاتری نسبت به قبل عایدتان خواهد شد. هر مسیری که طی می کنید، سوختتان به مقداری کاهش پیدا می کند. زمانی که چراغ سوخت گیری روشن شد، باید سریعا به پمپ بنزین برای سوخت گیری مراجعه نمایید. گرافیگ این نسخه از بازی Truck Simulator PRO 2016 نسبت به نسخه ۲۰۱۵ پیشرفت های چشم گیری داشته است. هم چنین کامیون های جدیدی به گاراژ افزوده شده اند که طراحی بهتری نسبت به قبل دارند. اگر از دوست داران سبک شبیه ساز هستید، به هیچ وجه این عنوان جذاب اندرویدی را به صورت رایگان از دست ندهید.

حجم فایل : ۲۳.۷۴ و ۶۷.۷۸ مگابایت

پیش نیاز اندروید : نسخه ۲.۳.۳ یا بالاتر

دانلود فایل نصبی با لینک مستقم از سرور سایت

دانلود دیتا با لینک مستقیم از سرور سایت

دانلود نسخه مود شده با لینک مستقیم از سرور سایت

تصویری از محیط بازی

پسورد فایل ها : www.freegames.ir

لینک گوگل پلی

محل قرار گیری پوشه دیتا پس از خارج کردن از حالت فشرده : sdcard/Android/Obb

جستجوهای ورودی:

دانلود بازی کامیون ۲۰۱۶ (۳)+ دانلود بازی کامیون کم حجم اندروید (۳)+ download truck simulator pro 2016 (1)+ دانلود بازی کامیون با دیتا برای اندروید (۱)+ دانلود بازی کامیون امریکا (۱)+ دانلود بازی کامیون ۲۰۱۶ برای کامپیوتر (۱)+ دانلود بازی کامیون ۲۰۱۶ (۱)+ دانلود بازی رانندگی کامیون اندروید ۲۰۱۶ (۱)+ دانلود بازی تریلی آمریکا برای کامپیوتر ۲۰۱۶ (۱)+ دانلود بازی اتوبوس ۲۰۱۶ (۱)+

نوشته دانلود Truck Simulator PRO 2016 بازی کامیون اندروید اولین بار در پدیدار شد.

پاسخ دهید