شماره یازدهم نشریه الکترونیکی گیمفا دیجیتال

0

دانلود شماره یازدهم نشریه الکترونیکی گیمفا دیجیتال

 

 

دانلود شماره یازدهم نشریه الکترونیکی گیمفا دیجیتال

 

 

بعد از تاخیری نسبتا طولانی، شماره یازدهم نشریه الکترونیکی گیمفا دیجیتال برای دانلود آماده میباشد. در ادامه با ما همراه باشید تا از جزئیات شماره یازدهم مطلع شوید.


شماره یازدهم مجله گیمفا به جرات پلی است بین شماره های پیشین و نسخه های بعدی. هم از لحاظ کیفی و هم از لحاظ استاندارد تمامی الگو ها تغییرات بزرگی کرده اند. و بزرگترین نشریه دیجیتالی گیم ایران به لطف و یاری دوستان این مجله، به سطح عالی تری رسیده است.


اگر به خاطر داشته باشید به هنگام رونمایی از کاور مجله، صحبت در مورد یک سورپرایز بود. و بعد از آن در خبری اعلام کردیم که تیم گیمفا توانسته با پاسکال لوبان بازیساز بزرگ فرانسوی مصاحبه کند. و در کنار آن کمدین معروف گیمفا یعنی “آقای زرشک” نیز دوباره به مجله گیمفا برمیگردد و واکنش های کاربران هرکدام در جای خود بسیار جالب بود.

 

اما این کل چیزی که ما برای لذت شما تدارک دیده ایم نیست، بلکه برنامه ی جامع تری داریم که طبق صحبت های انجام شده بهترین زمان برای معرفی آن همینجا و پست انتشار شماره یازدهم مجله گیمفا میباشد.


مختصری از شماره یازدهم گیمفا دیجیتال:

بازی های ماه به حرفه ای ترین شکل ممکن از صفر تا صد نقد شده اند و در میان آن ها بازی های موبایل نیز جایگاهی مخصوص را به خود اختصاص داده اند.

در حالی که جدیدترین ساخته Supercell یعنی Clash Royale نیز در این شماره از مجله نقد شده است، پرونده ویژه ای از بازی The Division ساخته یوبیسافت داریم که به چهار نفر از اعضای مجله در تهیه آن همکاری کرده اند و به بهترین شکل ممکن کامل ترین اطلاعات درج شده است.

سپس پیش نمایشی داریم از Far cry Primal ساخته عصر حجری یوبیسافت که ظاهرا اینبار میخواهد کمی متفاوت تر از دیگر نسخه های بازی عمل کند و در کنار آن Agent 47 را برای سال ۲۰۱۶ نیز ارزیابی کردیم.

نوستالوژی و زرشک نیز این بار شما را هم شاد و هم ناراحت خواهند کرد.

و در پایان ۱۰ بازی ناامید کننده ۲۰۱۵ از نگاه تحریریه گیمفا معرفی خواهند شد.

مشخصات این مجله:
● فرمت مجله : PDF
● زبان : فارسی
● تعداد صفحات : ۲۴

شماره یازدهم نشریه الکترونیکی گیمفا دیجیتال را دانلود کنید:

 

دانلود گیمفا دیجیتال ۱۱ (حجم ۲۰ مگابایت)

 

تاریخ انتشار: ۹۴/۱۱/۳۰

 

قابل مشاهده در: کامپیوتر و موبایل

 

سایر کتاب ها و مجلات الکترونیکی

پشتیبانی تلفنی:

چنانچه سوالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستند.

شماره سراسری: ۹۰۹۹۰۷۱۱۱۲ – ۹۰۹۹۰۷۱۱۱۳ تهران: ۹۰۹۲۳۰۵۲۱۳ (تماس از خط ثابت)

پاسخ دهید